Uživatelské jméno    Heslo
Příště přihlásit automaticky | Zapomenuté heslo | Registrace
HOSTING

4416 Kč / 1800 KčMaggots-Lair FacebookMaggots-Lair TwitterMaggots-Lair Last.fmMaggots-Lair Youtube


Twitter Coreyho Taylora!
1/5: "Sólo koncerty na podporu mé nové knihy budou zahrnovat předčítání vybraných kapitol, akustickou show a diskuzi s fanoušky."


2. února přidáno:
 Nová anketa

9. července přidáno:
 Nová anketa

11. března přidáno:
 4 nové artworky

Celkem:
--- 3825 fotek
--- 144 textů písní
--- 139 tapet
--- 95 avatarů
--- 81 artworků
--- 65 významů písní
--- 32 audio preview
--- 24 čtenářských recenzí
--- 22 video souborů
--- 14 rozhovorů
--- 7 audio souborů

Nepřehlédněte:

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!
Metalshop.cz:

Nechoď na koncert jako vandrák!
Obrázek týdne

Přijměte pozvání do sekce Videa!Věděli jste, že:
Slipknot patří na Facebooku mezi 20 nejsledovanějších hudebních kapel vůbec? Až za nimi jsou jména jako KoRn či U2.


2015-12-29 16:43 Corey(8)
Máte-li pocit, že Coreyho Taylora s blížícím se koncem roku 2015 opět serou všichni a všechno na téhle planetě... no... není to jenom pocit - ostatně na toto téma letos vydal celou knihu. To víte, ne nadarmo se říká: "Jak po celý rok, tak na Nový rok". Nebo tak nějak. Ehm.

Corey v rozhovoru pro Rolling Stone nejdřív vcelku střízlivě okomentoval další dvě nominace Slipknot na ceny Grammy:

"Je to docela zvláštní. Byli jsme už nominovaní tolikrát a vyhráli jsme jenom jednou. Na téma Grammy je tolik diametrálně odlišných názorů, přičemž dva pohledy mám i já. Vadí mi, jak neuctivě je přistupováno k tvrdší muzice, jak se pořád odstrkuje do kouta. Jenže když vyhrajete, dostaví se zvláštní pocit uspokojení. Nemáme těch nominací tolik jako někteří lidi z popu a hip-hopu, ale být ve dvou různých kategoriích je fajn, protože víte, že už samotnou nominací vás někdo ocenil. Zároveň se ale moje naděje rozhodně neupírají k pozlaceným gramofonkům, na kterých si doma stejně nic nepřehraju."

A pak totálně sepsul současnou podobu Rock'n'rollové síně slávy:

"Stačí se podívat na skutečnost, že Madonna se tam dostala před uvedením Deep Purple. Ti lidi mi můžou políbit prdel. Jebu na ně. Přestaňte tomu říkat Rock'n'rollová síň slávy. Už dost. Očividně vám je celý rock'n'roll naprosto u zadku. Pokud by tomu tak nebylo, kapely jako Deep Purple nebo Cheap Trick by tam byly už dávno. Strašně mě to sere. Klidně to přejmenujte na Popová síň slávy, případně tomu přezdívejte jakkoliv jinak. Takhle mě akorát kurva serete. Kdyby tam chtěli uvést nás, ani bych tam nešel. Je mi to u prdele. Celé je to strašně kontraproduktivní. To mám jet na turné, abych se jim líbil? To mám prodávat hodně desek, abych se jim líbil? A za to mě pak uvedou do nějakého pseudomuzea? Vy mě fakt chcete mít ve zkurveném muzeu? My si místo toho vytvoříme muzeum vlastní, o které se pak podělíme s fanoušky."

Sekce, novinky, soutěže, foto, multimedia, affiliates: Corey(8)     |     Design, html, css, php & mysql, server, sponzor: Venom
[ jakékoli neoprávněné kopírování veškerých textů, zdrojových souborů a grafických prvků z tohoto serveru je přísně zakázáno ][CNW:Counter]