Uživatelské jméno    Heslo
Příště přihlásit automaticky | Zapomenuté heslo | Registrace
HOSTING

4416 Kč / 1800 KčMaggots-Lair FacebookMaggots-Lair TwitterMaggots-Lair Last.fmMaggots-Lair Youtube


Twitter Coreyho Taylora!
1/5: "Sólo koncerty na podporu mé nové knihy budou zahrnovat předčítání vybraných kapitol, akustickou show a diskuzi s fanoušky."


2. února přidáno:
 Nová anketa

9. července přidáno:
 Nová anketa

11. března přidáno:
 4 nové artworky

Celkem:
--- 3825 fotek
--- 144 textů písní
--- 139 tapet
--- 95 avatarů
--- 81 artworků
--- 65 významů písní
--- 32 audio preview
--- 24 čtenářských recenzí
--- 22 video souborů
--- 14 rozhovorů
--- 7 audio souborů

Nepřehlédněte:

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!
Metalshop.cz:

Nechoď na koncert jako vandrák!
Obrázek týdne

Přijměte pozvání do sekce Videa!Věděli jste, že:
Slipknot patří na Facebooku mezi 20 nejsledovanějších hudebních kapel vůbec? Až za nimi jsou jména jako KoRn či U2.


2016-04-27 21:11 Corey(8)
Corey Taylor má sice už pár týdnů koncertní dovolenou, jinak se ale rozhodně nenudí. Zrovna nedávno navštívil redakci serveru Loudwire.com, kam přišel promovat nadcházející koncertní blockbuster, tedy historicky první společné turné jeho kapely s Marilynem Mansonem. Corey řekl:

"Z toho turné mám fakt skvělý pocit. Snažili jsme se přijít na to, co budeme dělat letos v létě, a Manson byl na tom zrovna dost podobně. Snažili jsme se najít něco absolutně úžasného a jsem rád, že nám to vyšlo. Všichni jsme z toho nadšení."

Následně Corey čelil otázce, kdo je podle něj kontroverznější:

"Abych řekl pravdu, to fakt nevím. Ale asi bych musel vyzdvihnout skutečnost, že Manson přišel dřív než my. Takže bych řekl, že je v tomhle ohledu zkušenější, jinak ale podle mě zastáváme podobné věci - ať už tomu říkáme kontroverze, nebo prostě odvaha říkat věci tak, jak je cítíme, případně nahrávat přesně takovou muziku, jakou právě nahrávat chceme, ať už je to v tu chvíli populární, nebo ne. Řekl bych, že tenhle přístup nás fakt spojuje. Když přijde na naše poselství a přístup k fanouškům, v ničem se nedržíme zpátky. I proto si myslím, že tohle letní turné bude fungovat opravdu skvěle."

Sekce, novinky, soutěže, foto, multimedia, affiliates: Corey(8)     |     Design, html, css, php & mysql, server, sponzor: Venom
[ jakékoli neoprávněné kopírování veškerých textů, zdrojových souborů a grafických prvků z tohoto serveru je přísně zakázáno ][CNW:Counter]