Uživatelské jméno    Heslo
Příště přihlásit automaticky | Zapomenuté heslo | Registrace
HOSTING

4416 Kč / 1800 KčMaggots-Lair FacebookMaggots-Lair TwitterMaggots-Lair Last.fmMaggots-Lair Youtube


Twitter Coreyho Taylora!
1/5: "Sólo koncerty na podporu mé nové knihy budou zahrnovat předčítání vybraných kapitol, akustickou show a diskuzi s fanoušky."


2. února přidáno:
 Nová anketa

9. července přidáno:
 Nová anketa

11. března přidáno:
 4 nové artworky

Celkem:
--- 3825 fotek
--- 144 textů písní
--- 139 tapet
--- 95 avatarů
--- 81 artworků
--- 65 významů písní
--- 32 audio preview
--- 24 čtenářských recenzí
--- 22 video souborů
--- 14 rozhovorů
--- 7 audio souborů

Nepřehlédněte:

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!
Metalshop.cz:

Nechoď na koncert jako vandrák!
Obrázek týdne

Přijměte pozvání do sekce Videa!Věděli jste, že:
Slipknot patří na Facebooku mezi 20 nejsledovanějších hudebních kapel vůbec? Až za nimi jsou jména jako KoRn či U2.


2012-11-15 21:08 Corey(8)
V současnosti velmi populární parta Hollywood Undead již brzy vydá svou třetí desku, nesoucí název "Notes From The Underground" (pocta ruskému spistovateli Dostojevskému), na níž svůj otisk zanechá také Shawn "Clown" Crahan ze Slipknot! Konkrétně Shawn obstará režii videoklipu k pilotnímu singlu "We Are", který můžete streamovat níže.

V Shawnově řežijním portfoliu najdeme, kromě vedlejší režie několika videoklipů maskované devítky, například Slipknot dokument "Voliminal: Inside The Nine", jenž vyšel na stejnojmenném DVD v roce 2005. Shawnovi je už očividně univerzum Slipknot malé, a tak hodlá začít své režijní choutky uplatňovat i jinde.

Bubeník Da Kurlzz k rozhodnutí angažovat Shawna říká následující: "Rádi pracujeme s lidmi, kteří nad svým uměním uvažují tak progresivně jako my. Clown je skvělý režisér a společně vytvoříme něco výjimečného."

Shawn Crahan, režie, nadužívání slova umění.. tohle začíná pěkně smrdět, přátelé. Snad je to ale pouze má - zkušenostmi podložená - předpojatost a výsledek mě přinutí ke kajícnému zpytování svědomí. Kěž by!Sekce, novinky, soutěže, foto, multimedia, affiliates: Corey(8)     |     Design, html, css, php & mysql, server, sponzor: Venom
[ jakékoli neoprávněné kopírování veškerých textů, zdrojových souborů a grafických prvků z tohoto serveru je přísně zakázáno ][CNW:Counter]