Uživatelské jméno    Heslo
Příště přihlásit automaticky | Zapomenuté heslo | Registrace
HOSTING

4416 Kč / 1800 KčMaggots-Lair FacebookMaggots-Lair TwitterMaggots-Lair Last.fmMaggots-Lair Youtube


Twitter Coreyho Taylora!
1/5: "Sólo koncerty na podporu mé nové knihy budou zahrnovat předčítání vybraných kapitol, akustickou show a diskuzi s fanoušky."


2. února přidáno:
 Nová anketa

9. července přidáno:
 Nová anketa

11. března přidáno:
 4 nové artworky

Celkem:
--- 3825 fotek
--- 144 textů písní
--- 139 tapet
--- 95 avatarů
--- 81 artworků
--- 65 významů písní
--- 32 audio preview
--- 24 čtenářských recenzí
--- 22 video souborů
--- 14 rozhovorů
--- 7 audio souborů

Nepřehlédněte:

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!
Metalshop.cz:

Nechoď na koncert jako vandrák!
Obrázek týdne

Přijměte pozvání do sekce Videa!Věděli jste, že:
Slipknot patří na Facebooku mezi 20 nejsledovanějších hudebních kapel vůbec? Až za nimi jsou jména jako KoRn či U2.


2015-06-28 09:39 Corey(8)
Co dokáží Stone Sour, umí Slipknot dvakrát lépe. To je samozřejmě kolosální kravina, bylo by však nesmírně zajímavé sledovat, jak by si s podobným úkolem po fantasticky poskládaném konceptu "House of Gold and Bones" poradila maskovaná devítka muzikantů. Nehledě na fakt, že Corey Taylor a Jim Root by tak vstoupili do klubu několika málo vyvolených rockerů, kteří za svůj život stihli nahrát hned dva koncepční dvojalba. Více už Shawn Crahan pro BBC Radio 1:

"Zrovna jsem o tom mluvil s Jimem a povídám mu: 'Kámo, musíme udělat uměleckou desku. Musíme napsat naše 'The Wall'... 'Sgt. Pepper's'... jakkoliv tomu chcete říkat. Na to teď myslím. Máme nahrávací smlouvu na hromadu desek, zatím jich máme jenom pět. Bylo by super, kdyby se jednalo o dvojalbum - mít tam klidně i mezihry, vtisknout tomu koncept, natočit film. Všechno už to sice v minulosti někdo udělal, my bychom tomu ale samozřejmě dali naši tvář. To by pro Clowna bylo vyvrcholením všeho. Nechápejte mě špatně, i tak bychom si dělali to svoje. Pořád bychom zůstali Slipknot."

Clown promluvil také o časovém harmonogramu pro nové album:

"Abych řekl pravdu, nic takového neexistuje. Bavíme se o tom, ale žádná časová osa prostě není. Máme teď na stole spoustu koncertů a dalších věcí, kterým se musíme plně věnovat. Budeme se snažit, aby k tomu došlo brzy. Je fajn, když vidíte, jak jsou všichni zase nadšení."

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé.
kuxa | 2015-06-28 17:24 |
 #2 
kuxa2
Přesně tak, dvojalbum, film, všechny možný kraviny kolem toho, koncert(y) v ČR,... ať Corey vidí, že tohle je budoucnost!
isrb666 | 2015-06-28 12:41 |
 #1 
isrb6661
to by byl brutal
grin
Sekce, novinky, soutěže, foto, multimedia, affiliates: Corey(8)     |     Design, html, css, php & mysql, server, sponzor: Venom
[ jakékoli neoprávněné kopírování veškerých textů, zdrojových souborů a grafických prvků z tohoto serveru je přísně zakázáno ][CNW:Counter]