Uživatelské jméno    Heslo
Příště přihlásit automaticky | Zapomenuté heslo | Registrace
HOSTING

4416 Kč / 1800 KčMaggots-Lair FacebookMaggots-Lair TwitterMaggots-Lair Last.fmMaggots-Lair Youtube


Twitter Coreyho Taylora!
1/5: "Sólo koncerty na podporu mé nové knihy budou zahrnovat předčítání vybraných kapitol, akustickou show a diskuzi s fanoušky."


2. února přidáno:
 Nová anketa

9. července přidáno:
 Nová anketa

11. března přidáno:
 4 nové artworky

Celkem:
--- 3825 fotek
--- 144 textů písní
--- 139 tapet
--- 95 avatarů
--- 81 artworků
--- 65 významů písní
--- 32 audio preview
--- 24 čtenářských recenzí
--- 22 video souborů
--- 14 rozhovorů
--- 7 audio souborů

Nepřehlédněte:

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!
Metalshop.cz:

Nechoď na koncert jako vandrák!
Obrázek týdne

Přijměte pozvání do sekce Videa!Věděli jste, že:
Slipknot patří na Facebooku mezi 20 nejsledovanějších hudebních kapel vůbec? Až za nimi jsou jména jako KoRn či U2.


2009-07-28 12:19 Corey(8)
Oficiální zpráva z webovek vydavatelství Roadrunner Records:

Des Moines, IA - Cenou Grammy ověnčený hard rockový kolos Slipknot oznámil vydání výroční reedice svého veleúspěšného debutového alba, která vyjde pod křídly Roadrunner Records. Tato speciální CD/DVD reedice bude oslavou 10. výročí vydání eponymního debutu, jenž vyšel v roce 1999. Datum vydání je stanoveno na 9/9/09. CD bude obsahovat celkem 25 songů - původní desku zde doplní několik demoverzí, remixů, b-side písní a mnoho jiného.

Součástí setu bude také doplňující dokument "of the (sic): Your Nightmares, Our Dreams", který je napěchován zákulisními scénami z roku 1999. Tento unikátní hodinový kousek byl režírován perkusionistou M. Shawnem Crahanem, jenž prošel obrovskou hromadu archivních záběrů a poskládal z nich celistvý obrázek tohoto, pro kapelu velmi důlěžitého, období. Tento dokument obsahuje live i backstage záběry z celého světa. DVD navíc obsahuje všechny videoklipy natočené na podporu debutového alba a několik překvapení jako bonus.

Finální podoba track listu:

1. 742617000027
2. (sic)
3. Eyeless
4. Wait And Bleed
5. Surfacing
6. Spit It Out
7. Tattered & Torn
8. Purity*
9. Liberate
10. Prosthetics
11. No Life
12. Diluted
13. Only One
14. Scissors
15. Eeyore
16. Me Inside
17. Get This*
18. Spit It Out (Hyper Version)*
19. Spit It Out (Stamp You Out Mix)*
20. (sic) (Molt-Injected Mix)*
21. Wait And Bleed (Terry Date Mix)*
22. Wait And Bleed (demo)*
23. Snap (demo)*
24. Interloper (demo)*
25. Despise (demo)*


*Bonusové písně

Bonusové DVD
"of the (sic): Your Nightmares, Our Dreams" - Krátký film režírovaný Shawnem Crahanem, který nás provede bizarními časy okolo vydání debutového alba. Součástí je i režisérův komentář, několik videoklipů a dosud neviděný koncert z festivalu Dynamo Open Air 2000!

Videoklipy
Spit It Out
Wait And Bleed
Wait And Bleed (animated version)

Tato reedice vyjde i ve verzi s rozšířeným bookletem, který bude obsahovat několik doposud nezveřejněných fotek a krátký dopis od Coreyho Taylora.

Vydána bude také deluxe edice, nazvaná "Slipknot - 10 years of life death love hate pain scars victory war blood and destruction". Tato deluxe verze vyjde v ocelovém kufříku a bude obsahovat výroční CD/DVD, tričko, nášivku, sběratelské kartičky, řetěz na klíče a pár dalších překvapení.

Za deset let od vydání debutové desky stihli Slipknot výrazně změnit tvář metalu. Celosvětově prodali přes 12 milionů kusů svých alb, vyhráli cenu Grammy, vystoupili v Madison Square Garden, stali se headlinerem britského Download Festivalu a se svým nejnovějším albem debutovali na 1. příčce žebříčku Billboard 200. Pokračují v inspirování milionů svých fanoušků a jsou nezastavitelnou silou.
Sekce, novinky, soutěže, foto, multimedia, affiliates: Corey(8)     |     Design, html, css, php & mysql, server, sponzor: Venom
[ jakékoli neoprávněné kopírování veškerých textů, zdrojových souborů a grafických prvků z tohoto serveru je přísně zakázáno ][CNW:Counter]