Uživatelské jméno    Heslo
Příště přihlásit automaticky | Zapomenuté heslo | Registrace
HOSTING

4416 Kč / 1800 KčMaggots-Lair FacebookMaggots-Lair TwitterMaggots-Lair Last.fmMaggots-Lair Youtube


Twitter Coreyho Taylora!
1/5: "Sólo koncerty na podporu mé nové knihy budou zahrnovat předčítání vybraných kapitol, akustickou show a diskuzi s fanoušky."


2. února přidáno:
 Nová anketa

9. července přidáno:
 Nová anketa

11. března přidáno:
 4 nové artworky

Celkem:
--- 3825 fotek
--- 144 textů písní
--- 139 tapet
--- 95 avatarů
--- 81 artworků
--- 65 významů písní
--- 32 audio preview
--- 24 čtenářských recenzí
--- 22 video souborů
--- 14 rozhovorů
--- 7 audio souborů

Nepřehlédněte:

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!
Metalshop.cz:

Nechoď na koncert jako vandrák!
Obrázek týdne

Přijměte pozvání do sekce Videa!Věděli jste, že:
Slipknot patří na Facebooku mezi 20 nejsledovanějších hudebních kapel vůbec? Až za nimi jsou jména jako KoRn či U2.


Song Meanings - Vol3
Vol.3: (The Subliminal Verses)


Prelude 3.0:
Říkají, že toto je konec všeho. Ale jak na konci zpívá Corey, toto ještě není konec. Ne, toto není konec, toto je teprve začátek!

The Blister Exists:
Je to o tom, že vše, co kapela řekla ve svých písních, opravdu existuje a je to součástí vnitřní práce skupiny. Je to o tom, jak samolibí někdy dokáží lidé být.

Three Nil:
Píseň o tom, jak Corey už potřetí mluví o věcech, kterých bude později litovat. Corey si přeje, aby k němu lidé přestali tolik vzhlížet, jako by jim snad něco dlužil. Corey nedokáže opravit věci, které si lidé sami pokazili, protože to není jeho záležitost.

Duality:
Corey popisuje text písně následovně: "Měli jste někdy tu příšernou bolest hlavy, která nechce odejít a nutí vás strčit si palec a ukazováček hluboko do očí, aby už to konečně přešlo ("I push my fingers into my eyes.")? Většinou je to o tom, udělat správnou volbu. Každý den se dostanete do situace, kdy se musíte rozhodnout, i když třeba nechcete, ale prostě musíte. "Duality" je o situaci, kdy stojíte na rozcestí svého života - díváte se na obě strany a říkáte si 'Co teď budu dělat?'."

Opium Of The People:
Je to zpráva o tom, že všechno, co je na albu, je v prospěch kapely. Nečekejte tedy, že všechny písně se budou vztahovat k vašemu životu.

Circle:
Zde je to složité. Může se jednat o něco z Coreyho minulosti nebo o to, že kapela nechce opakovat chyby z minulosti, které oni nebo jim podobní udělali v letech minulých.

Welcome:
Hymna desky ve vztahu k sdělovacím prostředkům. Píseň adresovaná všem, kteří se snažili použít slavné jméno kapely pouze k vlastnímu prospěchu a opustili ji, když váhala s nahráváním třetí desky - kapela jim vzkazuje, že nikdy nemohli udělat nic, co by vážně skupinu narušilo. Možná se trochu nabízí paralela k písni "The Heretic Anthem" - popis sraček, ve kterých se nachází hudební průmysl.

Vermilion:
Možná to bude o tom, co cítí nebo cítil Corey ke své ženě (nebo jakýkoliv jiný muž ke své přítelkyni). O tom, že konečně našel někoho důležitého ve svém životě a nedokáže to popsat slovy - je to pro něj tak speciální. Ale časem se mohou věci měnit a začnete si všímat malých věcí, které jste předtím neviděli a začíná boj. Začnou neshody a ta perfektní osoba už není tak perfektní, jak se zdálo. "'Vermilion Pt. 1' je o okouzlení, stavbě vztahu, očekáváních a neurózách," říká Corey.

Pulse Of The Maggots:
Píseň pro fanoušky - o tom, že kapela se o ně pořád zajímá a nikdy nebude tolik zahleděná do sebe, aby je přehlížela. Vlastně je to další hymna třetího CD. Song věnovaný fanouškům - sice byli dlouho pryč, ale jsou zpět a stále táhnou své fanoušky. Ať se stane cokoliv, vždy tu budou pro nás.

Before I Forget:
Song o tom, že kapela ve své cestě na vrchol možná ve světle profesionality ztratila kousek sama sebe. Možná i o tom, jak byli SlipKnoT mladí a zmatení, když se dostali před světla reflektorů. A Corey říká, že nikdy neměl možnost pracovat na věcech samostnatně, což nikdy nezapomene.

Vermilion Pt.2:
Vermilion Pt.2 je pokračováním příběhu písně Vermilion. Melodie a základní téma spojují obě verze v jednu skládačku. "Part 2 jsou následky, kousky, které musí být posbírány a také pocit viny z toho, že jste v takovém vztahu museli žít."

The Nameless:
Je to o tom, jak byl Corey dlouhou dobu zamilovaný do pozitivně odporné kreace. Možná jeho předchozí image ve skupině. Corey někde řekl, že je to narážka na lidi, kteří na kapelu házeli hnůj v době alba Iowa.

The Virus Of Life:
Píseň o tom, jak se Corey dokázal dotknout života jiných lidí, aniž by je kdy osobně poznal. Je to pochvala pro lidi, kterých se opravdu dokázal svým uměním dotknout.

Danger, Keep Away:
Jde o to, že kapela se nikdy nechce dostat do bodu, kdy bude čas jediná věc, která je bude držet pohromadě. O tom, že čas uzdravuje rány atd.

Scream:
Podle všeho jde o jakýsi popis toho, jak se kapela protloukala všemi možnými i nemožnými sračkami na světě, aby se z ní jednou stala hvězda první velikosti. Jak se všechno, co kdy obětovali, nakonec vrátilo. Devítku nikdy nic nedokáže změnit.
Sekce, novinky, soutěže, foto, multimedia, affiliates: Corey(8)     |     Design, html, css, php & mysql, server, sponzor: Venom
[ jakékoli neoprávněné kopírování veškerých textů, zdrojových souborů a grafických prvků z tohoto serveru je přísně zakázáno ][CNW:Counter]