Uživatelské jméno    Heslo
Příště přihlásit automaticky | Zapomenuté heslo | Registrace
HOSTING

4416 Kč / 1800 KčMaggots-Lair FacebookMaggots-Lair TwitterMaggots-Lair Last.fmMaggots-Lair Youtube


Twitter Coreyho Taylora!
1/5: "Sólo koncerty na podporu mé nové knihy budou zahrnovat předčítání vybraných kapitol, akustickou show a diskuzi s fanoušky."


2. února přidáno:
 Nová anketa

9. července přidáno:
 Nová anketa

11. března přidáno:
 4 nové artworky

Celkem:
--- 3825 fotek
--- 144 textů písní
--- 139 tapet
--- 95 avatarů
--- 81 artworků
--- 65 významů písní
--- 32 audio preview
--- 24 čtenářských recenzí
--- 22 video souborů
--- 14 rozhovorů
--- 7 audio souborů

Nepřehlédněte:

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!
Metalshop.cz:

Nechoď na koncert jako vandrák!
Obrázek týdne

Přijměte pozvání do sekce Videa!Věděli jste, že:
Slipknot patří na Facebooku mezi 20 nejsledovanějších hudebních kapel vůbec? Až za nimi jsou jména jako KoRn či U2.


Song Meanings - Iowa
Iowa

515:
Číslo 515 je mezinárodní kód státu Iowa. V intru se neustále opakuje slovo Death (smrt).

People=Shit:
Je celkově o lidech. Celý svět je skažený, lidi myslí jenom na sebe a jsou ovlivňováni médii. Nejčastější protivník člověka je člověk. Je o zle, které lidé páchají. "Jsme takoví, jací jsme, ničíme, kazíme a překračujeme všechna pravidla a meze." - Shawn.

Disasterpiece:
Corey vzpomíná na to, jak byl šikanovaný. V textu se tomu člověku vysmívá. Také je o lidech, co se starají jen o sebe, neuznávají nikoho, kdo je jiný. A o lidech, kteří jsou nuceni řídit se někým jiným, nedělají to, co by si přáli. Refrén je o tom, že lidé jen mluví nebo serou ostatní, a nic to nikomu nedává, je to zbytečné a o ničem. A když Corey říká :"I'm not supposed to be here, I'm not supposed to be!", tak tím myslí, že nepatří nebo nechce být tam, kde je. Jeho život je prázdný a nemá smysl.

My Plague:
Song je pro ty, kteří se snaží Coreyho napodobit, je proti všem pozérům. Na konci zpívá "Kill you - Fuck you - I will never be you!" - "Zabiju tě - Jebu tě - Nikdy nebudu tebou!".

Everything Ends:
Konec všeho. Je to příběh ze života Coreyho. Když měl 17, zamiloval se do jedné holky, která ho ale nechtěla a ještě se mu vysmála. Potom se Corey předávkoval nějakými léky a ještě si 31 krát podřezal zápěstí. Naštěstí ho našel kamarád, který ho odvezl do nemocnice. Corey má od té doby jizvy na zápěstích.

The Heretic Anthem:
Píseň nemá nic společného se satanem. Je to o tom, že slipknot nedělají hudbu pro peníze. Je to odkaz pro všechny komerční kapely, které pod slovem hudba vidí jenom peníze.

Gently:
Píseň převzatá z CD M.F.K.R.

Left Behind:
Corey se snaží vysvětlit vlasní příběh, který se točí okolo toho, že se pohádal se svým dobrým kamarádem a později toho velmi litoval. Jeho blízký přítel ho kdysi zradil a Corey se s ním proto přestal přátelit. Má z toho deprese.

The Shape:
Někdo má nějaký problém a snaží se ho vysvětlit jiným lidem pomocí tvarů, metafor. Shape - Tvar.

I Am Hated:
Píseň o tom, že lidé nemají rádi slipknot, protože nejsou každou půlhodinu na MTV. Ale mají rádi sladké kluky, kteří se mezi sebou každých 10 minut střídají. Přísahají, že nikdy nebudou jako oni a jsou na sebe za to pyšní. I kdyby měli být tlustí, hloupí, hnusní a nepopulární.

Skin Ticket:
Je to o sobeckých lidech, kteří na tebe kašlou a myslí jenom na sebe. Taky se objevuje názor, že je to o Coreyho životě v Iowě, že není kam jít, nemá kam vypadnout. Zero and zero is nothing but zero = Iowa, střed nicoty. Running and running and going forever = Není kam jít, nemá kam vypadnout.

New Abortion:
Píseň o tom, jak mají maggots držet spolu a nenechat se buzerovat od ostatních. Spolu dokáží všechno.

Metabolic:
Je to znovu píseň o jeho otci. Nemá ho rád, protože ho opustil, ale taky by ho chtěl jednou potkat (což se mu nakonec také povedlo pozn. Corey(8)).

Iowa:
Předělaná píseň "Killers are Quiet", tudíž má i stejný význam. Říká se, že Corey tuto píseň nahrál nahý a s podřezaným zápěstím, ale dle mého názoru je to holý nesmysl. :)
Sekce, novinky, soutěže, foto, multimedia, affiliates: Corey(8)     |     Design, html, css, php & mysql, server, sponzor: Venom
[ jakékoli neoprávněné kopírování veškerých textů, zdrojových souborů a grafických prvků z tohoto serveru je přísně zakázáno ][CNW:Counter]