Uživatelské jméno    Heslo
Příště přihlásit automaticky | Zapomenuté heslo | Registrace
HOSTING

4416 Kč / 1800 KčMaggots-Lair FacebookMaggots-Lair TwitterMaggots-Lair Last.fmMaggots-Lair Youtube


Twitter Coreyho Taylora!
1/5: "Sólo koncerty na podporu mé nové knihy budou zahrnovat předčítání vybraných kapitol, akustickou show a diskuzi s fanoušky."


2. února přidáno:
 Nová anketa

9. července přidáno:
 Nová anketa

11. března přidáno:
 4 nové artworky

Celkem:
--- 3825 fotek
--- 144 textů písní
--- 139 tapet
--- 95 avatarů
--- 81 artworků
--- 65 významů písní
--- 32 audio preview
--- 24 čtenářských recenzí
--- 22 video souborů
--- 14 rozhovorů
--- 7 audio souborů

Nepřehlédněte:

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!
Metalshop.cz:

Nechoď na koncert jako vandrák!
Obrázek týdne

Přijměte pozvání do sekce Videa!Věděli jste, že:
Slipknot patří na Facebooku mezi 20 nejsledovanějších hudebních kapel vůbec? Až za nimi jsou jména jako KoRn či U2.


Song Meanings - AHIG
All Hope Is Gone

(písně takto popsal Corey Taylor v jednom z rozhovorů pro magazín Kerrang!)

Execute:
Execute je vlastně stará už deset let. Byl jsem v Clownově starém domě, když vytáhl jakýsi projev bývalého amerického viceprezidenta Spiro Agnewa, který pronesl v roce 1970 (nechvalně proslulý "An Effete corps of impudent snobs" proslov namířený proti protestantům vietnamské války). Když jsme začínali nahrávat tohle album, chtěli jsme to použít jako intro. Takže jsem to prostě vzal, trochu to změnil a zkurvil. Ale posléze jsem to přehrál Clownovi, který řekl: "Je to dobré, ale nebylo by lepší, kdyby jsi to nahrál ty sám?" Tak jsem to udělal.

Gematria (The Killing Name):
Tenhle song není o mém zhnusení nad Amerikou, ale spíš o lidech. Miluji tuhle krajinu. Miluji lidi, kteří chrání moji zemi. Miluji lidi, kteří stále zastávají jejich právo nesouhlasit a mluví o nespravedlnostech, ale je tu také hodně lidí, kteří jsou znechuceni politiky, tak jako náboženstvím a diktováním chuti a obracejí to do politiky. A to mě zraňuje. Samozřejmě musíš mít v demokracii dvě strany, ale vypadá to, že se váhy až nesprávně moc nahly na jednu stranu.

Sulfur:
Je to reflexe pozice, kde se právě nacházím. Cítím se nejlíp za několik posledních let, ne pouze fyzicky, ale jako osobnost. Poslední tři roky pro mě byly probuzením. Zvedl jsem si morálku, sám sebe, ale odvrácená strana mince je ta, že je zde stále něco uvnitř mě, co přivozuje lidem pocit, že žvýkají alobal. Většinu mého života jsem zakládal své názory na tom, co si o mně mysleli ostatní. Jak jsem sílil, naučil jsem se být šťastný v mé vlastní kůži a přijal jsem, že jsou tu ty zkurvené věci ohledně mého já.

Psychosocial:
Chlape, jak oblíbený song skupiny! Má to v sobě ten Rammstein/Ministry mechanický ráz, ale moje vokály tomu přidaly velmi reálný a lidský obsah. Textově je to hodně o nás, o energii, kterou používáme, když jsme spolu a skutečnosti, že můžeme vyhrát, když jsme soustředění.

Dead Memories:
Nebudu jmenovat, je to prostě příběh mých posledních deseti let. Lpěl jsem na některých věcech celý ten čas, ale přišel okamžik a já jsem se rozhodl, že je správná doba, nechat je jít.

Vendetta:
Vendetta je můj způsob, jak se dostat zpět do světa, rozhlédnout se a říct "Wow". Nikdy jsem nezkoušel brát si podíl na něčem, ale je tu hodně lidí, kteří se inspirují tím, co děláme, takže tohle je můj způsob, jak říct: No dobře, ale pokud nejsi schopný udržet krok, tak to ani nezkoušej a utíkej se mnou.

Butcher's Hook:
Nebylo by to Slipknot album, kdybych si nerýpl do hudebního průmyslu. Tentokrát je to o všech těch malých emo chlapečcích s jejich sladkými účesy a kalhotkách jejich holek. Lidé nám nadávají za způsob oblékání, ale všichni tihle chlapečci vypadají naprosto stejně.

Gehenna:
Vyrovnává se s posedlostí člověka s posedlým pohledem. Je o touze jít skrz fasádu a být sebou samým, jakkoliv ohromně to může vypadat. Je to skvělé! Co se týče vokálu, dělám některé věci, které jsem nikdy dřív nedělal a je to sakra vzrušující, ale zároveň krásné.

This Cold Black:
Předvolává lidi na kobereček za všechny sračky. A nemyslím si, že lidi to udělají znovu a pokud ano, je to cesta slabošství. Asi jako: Yeah, víme, že jsi naštvaný, ale dej mi zatraceně důvod proč. A nejradši to udělěj zajímavě.

Wherein Lies Continue:
Je to výprask světu, jaký jej dnes známe. Ne pouze o Americe, jde proti každé civilizaci, která se bere příliž vážně a kde jsou "vůdci" tak sebevědomí, že si myslí, že jsou určeni k tomu, mluvit za lid. Jde to až k bodu, že se vlastně všichni musíme zachránit sami navzájem.

Snuff:
Tohle je pomalá věc. Je to další z těch osobních. Opět nebudu jmenovat, je to o někom, kdo mi hodně pomohl a já jsem myslel, že se cítí stejně jako já. Jenže potom mě podrazila. Na druhou stranu, bylo dobře, že to udělala, protože to byl pro mě ten poslední podnět, uvědomit si sám sebe. Text songu o mě hodně prozrazuje.

All Hope Is Gone:
Hodně lidí se na tohle dívá negativně. A v hodně způsobech to takové je, když se snažíš pokračovat a řešit své problémy znovu a znovu stejným způsobem. Což říká, že tahle skladba je odrazem toho, čím Slipknot jsou. Zrovna, když jsi se domníval, že jsi nás pochopil, vzdej se veškeré naděje, že by se ti to někdy podařilo. Mimoto, máme to takhle rádi.
Sekce, novinky, soutěže, foto, multimedia, affiliates: Corey(8)     |     Design, html, css, php & mysql, server, sponzor: Venom
[ jakékoli neoprávněné kopírování veškerých textů, zdrojových souborů a grafických prvků z tohoto serveru je přísně zakázáno ][CNW:Counter]