Uživatelské jméno    Heslo
Příště přihlásit automaticky | Zapomenuté heslo | Registrace
HOSTING

4416 Kč / 1800 KčMaggots-Lair FacebookMaggots-Lair TwitterMaggots-Lair Last.fmMaggots-Lair Youtube


Twitter Coreyho Taylora!
1/5: "Sólo koncerty na podporu mé nové knihy budou zahrnovat předčítání vybraných kapitol, akustickou show a diskuzi s fanoušky."


2. února přidáno:
 Nová anketa

9. července přidáno:
 Nová anketa

11. března přidáno:
 4 nové artworky

Celkem:
--- 3825 fotek
--- 144 textů písní
--- 139 tapet
--- 95 avatarů
--- 81 artworků
--- 65 významů písní
--- 32 audio preview
--- 24 čtenářských recenzí
--- 22 video souborů
--- 14 rozhovorů
--- 7 audio souborů

Nepřehlédněte:

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!
Metalshop.cz:

Nechoď na koncert jako vandrák!
Obrázek týdne

Přijměte pozvání do sekce Videa!Věděli jste, že:
Slipknot patří na Facebooku mezi 20 nejsledovanějších hudebních kapel vůbec? Až za nimi jsou jména jako KoRn či U2.


2016-05-14 17:46 Corey(8)
Pro jedny je Sharon Osbourne silnou ženou, která dokázala svého muže podržet i v dobách, kdy se utápěl v životním marasmu a nechal svou kariéru válcovat hektolitry chlastu. Pro druhé zase bezpáteřní obchodnicí, schopnou jít pro dobrej kšeft přes mrtvoly. Jedno se jí ale musí nechat: Vždy věděla, jak dělat byznys. A proto samozřejmě nemohla ignorovat příležitost k historickému spojení dvou obrovských festivalových značek. Sharon řekla na adresu Ozzfest Meets Knotfest toto:


"Před dvaceti lety nám došlo, že neexistuje putovní festival, který by podporoval náš hudební žánr. Přišli jsme tedy s Ozzfestem a celých dvacet let to bylo něco úžasného. Během těch let jsme navíc měli mnohokrát štěstí a mohli jsme u nás na pódiu hostit neskutečné Slipknot. Pak si ale Slipknot vytvořili svůj vlastní Knotfest a všem nám nakopali zadky. Vzali svůj festival napříč planetou, dostalo se jim nevídaných ovací a získali pro Knotfest renomé jednoho z nejlepších festivalů na světě. Tak jsme si tedy řekli: 'Proč to nespojit dohromady?'. Chceme uspořádat ten největší, nejhlasitější a nejšpinavější festival v Kalifornii. Máme obrovskou radost."


Sekce, novinky, soutěže, foto, multimedia, affiliates: Corey(8)     |     Design, html, css, php & mysql, server, sponzor: Venom
[ jakékoli neoprávněné kopírování veškerých textů, zdrojových souborů a grafických prvků z tohoto serveru je přísně zakázáno ][CNW:Counter]