Uživatelské jméno    Heslo
Příště přihlásit automaticky | Zapomenuté heslo | Registrace
HOSTING

4416 Kč / 1800 KčMaggots-Lair FacebookMaggots-Lair TwitterMaggots-Lair Last.fmMaggots-Lair Youtube


Twitter Coreyho Taylora!
1/5: "Sólo koncerty na podporu mé nové knihy budou zahrnovat předčítání vybraných kapitol, akustickou show a diskuzi s fanoušky."


2. února přidáno:
 Nová anketa

9. července přidáno:
 Nová anketa

11. března přidáno:
 4 nové artworky

Celkem:
--- 3825 fotek
--- 144 textů písní
--- 139 tapet
--- 95 avatarů
--- 81 artworků
--- 65 významů písní
--- 32 audio preview
--- 24 čtenářských recenzí
--- 22 video souborů
--- 14 rozhovorů
--- 7 audio souborů

Nepřehlédněte:

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!
Metalshop.cz:

Nechoď na koncert jako vandrák!
Obrázek týdne

Přijměte pozvání do sekce Videa!Věděli jste, že:
Slipknot patří na Facebooku mezi 20 nejsledovanějších hudebních kapel vůbec? Až za nimi jsou jména jako KoRn či U2.


2015-11-22 20:37 Corey(8)
Že Corey Taylor nejde pro ostřejší slova daleko, dobře víme. Že si proti sobě, když na to přijde, klidně poštve i celou jednu subkulturu, aniž by ho tato skutečnost jakkoliv tankovala, víme taky. V tomhle kontextu tedy Coreyho aktuální diktát na téma "proč stojí moderní hip-hop za pytel sraček" asi nikoho nepřekvapí. Více už Corey v rozhovoru pro Living Out Loud LA:

"Nevyrůstal jsem jenom na metalu a punku, ale taky na raném hip-hopu. A to dělám dodnes, pořád poslouchám starší umělce jako Public Enemy nebo N.W.A. Moderní hip-hop je ale neskutečně vyprázdněný, absolutně bezobsažný, a proto jednotlivcům chybí jakékoliv poznávací znaky - neliší se flow, neliší se rýmy, někteří se o to ani nesnaží, prostě totální úpadek. Hodně mě to štve. Jo, pořád se najdou kvalitní rappeři, třeba Nas nebo Tech N9ne, což jsou lidi, kteří pořád mají co říct. Jinak je to ale odpad, kde jde jenom o to, kolik holek opíchali a kolik peněz vydělali. Jo, super, jenže tohle říkáte úplně všichni, takže jak asi člověk pozná, kdo je skutečně autentický?"A to ještě Corey neviděl, do jak obludných rozměrů celá věc přerostla u nás! Sick!

Sekce, novinky, soutěže, foto, multimedia, affiliates: Corey(8)     |     Design, html, css, php & mysql, server, sponzor: Venom
[ jakékoli neoprávněné kopírování veškerých textů, zdrojových souborů a grafických prvků z tohoto serveru je přísně zakázáno ][CNW:Counter]