Uživatelské jméno    Heslo
Příště přihlásit automaticky | Zapomenuté heslo | Registrace
HOSTING

4416 Kč / 1800 KčMaggots-Lair FacebookMaggots-Lair TwitterMaggots-Lair Last.fmMaggots-Lair Youtube


Twitter Coreyho Taylora!
1/5: "Sólo koncerty na podporu mé nové knihy budou zahrnovat předčítání vybraných kapitol, akustickou show a diskuzi s fanoušky."


2. února přidáno:
 Nová anketa

9. července přidáno:
 Nová anketa

11. března přidáno:
 4 nové artworky

Celkem:
--- 3825 fotek
--- 144 textů písní
--- 139 tapet
--- 95 avatarů
--- 81 artworků
--- 65 významů písní
--- 32 audio preview
--- 24 čtenářských recenzí
--- 22 video souborů
--- 14 rozhovorů
--- 7 audio souborů

Nepřehlédněte:

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!
Metalshop.cz:

Nechoď na koncert jako vandrák!
Obrázek týdne

Přijměte pozvání do sekce Videa!Věděli jste, že:
Slipknot patří na Facebooku mezi 20 nejsledovanějších hudebních kapel vůbec? Až za nimi jsou jména jako KoRn či U2.


2016-01-11 09:27 Corey(8)
Patříte-li mezi šťastlivce, kterým dnes při pohledu do schránky vyčarovalo úsměv nové číslo magazínu Metal Hammer, určitě jste se už stihli pevně ponořit do tematického povídání o Slipknot, které tvoří hlavní obsahovou část aktuálního vydání. Všem ostatním bude Maggots-Lair průběžně přinášet překlady nejzajímavějších pasáží.

Tou první je bezesporu snaha Jamese Roota o co možná nejrychlejší zkompletování nové desky Slipknot. Ba co víc, Jim už začal i jednat, když během podzimu v Los Angeles s producentem Gregem Fidelmanem (Metallica, Slayer, poslední deska Slipknot) a zvukařem Jimem Montim položil základy čtveřice zbrusu nových skladeb. Zatím to nicméně vypadá, že je v této snaze osamocen.

"Někteří si možná budou brát další dvouletou přestávku, ale já určitě ne. Osobně moc nerozumím tomu, proč i v téhle části naší kariéry někdo potřebuje věnovat svůj čas tolika jiným věcem, ale prostě se to pořád děje. Dvě navazující desky jsme neměli možnost udělat od dob debutu s Iowou, tak proč to nezkusit teď, když všechno šlape tak dobře?

Nechci nikoho nasrat, ale pamatuju si první Stone Sour koncert v Los Angeles, kdy za mnou přišel Ross Robinson (producent prvních dvou alb) a řekl mi 'Proč tohle děláte? Proč nevezmete veškerou energii, kterou do toho investujete, a nedáte ji do Slipknot?'. Tehdy jsem mu řekl něco jako 'Ale my to potřebujeme. Je to čerstvý vítr v situaci, která je sice skvělá, ale zároveň velmi vysilující'. Dnes už to ale vidím jinak. Situace se změnila a komunikujeme spolu nejlíp v historii. Teď už chápu, o čem tehdy mluvil. Na téhle planetě jsou miliony lidí, kteří čekají na naše nové album, a byla by extrémní škoda to ignorovat."

Sekce, novinky, soutěže, foto, multimedia, affiliates: Corey(8)     |     Design, html, css, php & mysql, server, sponzor: Venom
[ jakékoli neoprávněné kopírování veškerých textů, zdrojových souborů a grafických prvků z tohoto serveru je přísně zakázáno ][CNW:Counter]