Uživatelské jméno    Heslo
Příště přihlásit automaticky | Zapomenuté heslo | Registrace
HOSTING

4416 Kč / 1800 KčMaggots-Lair FacebookMaggots-Lair TwitterMaggots-Lair Last.fmMaggots-Lair Youtube


Twitter Coreyho Taylora!
1/5: "Sólo koncerty na podporu mé nové knihy budou zahrnovat předčítání vybraných kapitol, akustickou show a diskuzi s fanoušky."


2. února přidáno:
 Nová anketa

9. července přidáno:
 Nová anketa

11. března přidáno:
 4 nové artworky

Celkem:
--- 3825 fotek
--- 144 textů písní
--- 139 tapet
--- 95 avatarů
--- 81 artworků
--- 65 významů písní
--- 32 audio preview
--- 24 čtenářských recenzí
--- 22 video souborů
--- 14 rozhovorů
--- 7 audio souborů

Nepřehlédněte:

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!
Metalshop.cz:

Nechoď na koncert jako vandrák!
Obrázek týdne

Přijměte pozvání do sekce Videa!Věděli jste, že:
Slipknot patří na Facebooku mezi 20 nejsledovanějších hudebních kapel vůbec? Až za nimi jsou jména jako KoRn či U2.


2015-09-18 17:45 Corey(8)
Amerika je zemí neomezených možností, a tak se realitní magnát, tlučhuba a nyní už i politik Donald Trump rozhodl, že povede republikánskou kandidátku na příštího prezidenta Spojených států. Zprvu vtip, nyní reálná hrozba, která je hnána kupředu obrovským finančním dopingem, jaký si v prezidentské kampani nemůže dovolit nikdo z jeho protikandidátů. Stejně jako roste Trumpova popularita, stále hlasitěji se ozývají také jeho odpůrci, mezi něž patří i Corey Taylor, jenž v rozhovoru pro rádio Lazer 103.3 řekl toto:

"Fakt, že je Donald Trump skutečným kandidátem na nového prezidenta Spojených států amerických... to si děláte kurva prdel? To už může rovnou kandidovat (americký komik) Emo Philips... a s ním tam může jít třeba (další komik) Pauly Shore... jako kandidáti v roce 2020.

Jestli je tohle směr, jakým jdeme, pak se toho nehodlám účastnit. Asi emigruju. Chtěl jsem do Anglie, ale ta je moc drahá. Na to jsem myslel jako první, ale pak jsem si zjistil, kolik tam stojí nemovitosti. Možná pojedu někam na Guam. Akorát si tam postavím chatrč. Nebo Belize. Tam je spousta ostrůvků, které si pro sebe můžete koupit. Dokonce jsem si to už vyhledával, protože mě na pár sekund fakt napadlo, že to tady balím, a jeden ostrov v Karibiku stojí asi půl milionu dolarů. Bohužel bych se musel naučit, jak si postavit vlastní barák, protože tam nic není."

Sekce, novinky, soutěže, foto, multimedia, affiliates: Corey(8)     |     Design, html, css, php & mysql, server, sponzor: Venom
[ jakékoli neoprávněné kopírování veškerých textů, zdrojových souborů a grafických prvků z tohoto serveru je přísně zakázáno ][CNW:Counter]