Uživatelské jméno    Heslo
Příště přihlásit automaticky | Zapomenuté heslo | Registrace
HOSTING

4416 Kč / 1800 KčMaggots-Lair FacebookMaggots-Lair TwitterMaggots-Lair Last.fmMaggots-Lair Youtube


Twitter Coreyho Taylora!
1/5: "Sólo koncerty na podporu mé nové knihy budou zahrnovat předčítání vybraných kapitol, akustickou show a diskuzi s fanoušky."


2. února přidáno:
 Nová anketa

9. července přidáno:
 Nová anketa

11. března přidáno:
 4 nové artworky

Celkem:
--- 3825 fotek
--- 144 textů písní
--- 139 tapet
--- 95 avatarů
--- 81 artworků
--- 65 významů písní
--- 32 audio preview
--- 24 čtenářských recenzí
--- 22 video souborů
--- 14 rozhovorů
--- 7 audio souborů

Nepřehlédněte:

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!
Metalshop.cz:

Nechoď na koncert jako vandrák!
Obrázek týdne

Přijměte pozvání do sekce Videa!Věděli jste, že:
Slipknot patří na Facebooku mezi 20 nejsledovanějších hudebních kapel vůbec? Až za nimi jsou jména jako KoRn či U2.


Members - Craig Jones
Craig Jones - Samply/Klávesy


Jméno: Craig Jones
Datum narození: 11. února 1972
Přezdívka: "133"
Pozice: Sampler
Číslo: 5#
Výška: 180 cm
Ex-kapely: Modifidious

BIO: Nemá žádný Side Project. Ex-zpěvák Anders ho nazval misantropem (člověk, který se straní všech lidí pozn. Corey(8)). Jeho přezdívka je "133" podle 133 Mhz, což byl výkon jeho prvního počítače. Mimochodem, v té době to byla pořádná mašina. Také se říká, že si vybral číslo 5 protože 133x5+1=666. Do skupiny přišel jako náhrada Donnieho Steela. Nejdříve hrál na kytaru, ale pak ho chytlo samplování. Je velký fanoušek počítačových her, často hraje po internetu Quake 3 Arena. Jeho Q3 nick je "ZZ5" a jeho dobře poznat, protože má svůj vlastní SlipKnoT skin. On a jeho bývalá manželka kdysi pracovali na oficiálním webu Knotů. Mimochodem, jeho ex-manželka zemřela 3. května roku 2005. Show většinou opouští jako první, protože si chce uchovat svou anonymitu. Většinu samplů dělá z hlášek z filmů.

Citát: "Někdy když jdeme na pódium, musíme projít skrze dav fanoušků. Když mě vidí, většinou se mi klidí z cesty. Ale někdy ne.."

Intra 742617000027, (515) a Prelude 3.0 dělal on. Joey o něm říká, že to je totální šílenec. Joeyho slova "Jednou prostě přišel do studia a nikdo neměl koule, aby ho vyhodil." Má kočku, která se jmenuje Schism. Kdysi hrával v trash metalových skupinách na kytaru, ale to bylo ještě předtím, než přišel do SlipKnoT. V říjnu roku 2004 musel vynechat několik koncertů kvůli nesnesitelné bolesti zubů. Craig tvoření show přenechává jiným, sám většinou stojí za svým pultem, sampluje a hází hlavou. Craig je kuřák. Někteří z vás si možná ještě pamatují na to, že na koncertech v rámci Subliminal Verses Tour byly na krajích pódia dvě velké obrazovky. Tyto obrazovky ovládal taktéž Craig. Craig obvykle rozhovory začíná s rozepnutým zipem na své masce. Když se ho reportér na něco zeptá, zip okamžitě zapne. Na novém DVD Voliminal: Inside the Nine poskytl každý člen rozhovor bez masky, ale Craig se vůbec neukázal a navíc neřekl ani větu.

Craig je velký cestovatel - převážnou část SlipKnoT přestávek mezi nahráváním alb tráví na cestách po zahraničních zemích. Na DVD k desce All Hope is Gone je jediným členem, který si nechal rozmazat obličej, aby mu nešlo vidět do tváře.

Sekce, novinky, soutěže, foto, multimedia, affiliates: Corey(8)     |     Design, html, css, php & mysql, server, sponzor: Venom
[ jakékoli neoprávněné kopírování veškerých textů, zdrojových souborů a grafických prvků z tohoto serveru je přísně zakázáno ][CNW:Counter]