Uživatelské jméno    Heslo
Příště přihlásit automaticky | Zapomenuté heslo | Registrace
HOSTING

4416 Kč / 1800 KčMaggots-Lair FacebookMaggots-Lair TwitterMaggots-Lair Last.fmMaggots-Lair Youtube


Twitter Coreyho Taylora!
1/5: "Sólo koncerty na podporu mé nové knihy budou zahrnovat předčítání vybraných kapitol, akustickou show a diskuzi s fanoušky."


2. února přidáno:
 Nová anketa

9. července přidáno:
 Nová anketa

11. března přidáno:
 4 nové artworky

Celkem:
--- 3825 fotek
--- 144 textů písní
--- 139 tapet
--- 95 avatarů
--- 81 artworků
--- 65 významů písní
--- 32 audio preview
--- 24 čtenářských recenzí
--- 22 video souborů
--- 14 rozhovorů
--- 7 audio souborů

Nepřehlédněte:

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!
Metalshop.cz:

Nechoď na koncert jako vandrák!
Obrázek týdne

Přijměte pozvání do sekce Videa!Věděli jste, že:
Slipknot patří na Facebooku mezi 20 nejsledovanějších hudebních kapel vůbec? Až za nimi jsou jména jako KoRn či U2.


Members - Corey Taylor
Corey Taylor - Zpěv


Jméno: Corey Taylor
Datum narození: 8. prosince 1973
Přezdívka: "The Great Big Mouth"
Pozice: Zpěvák
Číslo: 8#
Výška: 180 cm
Ex-kapely: Bloodfest, Dead Second

BIO: Jeho přezdívky jsou "Faith", "The Great Big Mouth" anebo "Sickness". Kdysi prodával v sexshopu. Jeho Side Project je stejně jako u Jima Stone Sour. Na stage je pěkně hlučný a dělá bordel, ale v normálním životě je velice klidný až introvertní. Když Joey, Shawn a Paul chtěli ať Corey vstoupí do Slipknot, tak za ním šli do jeho sexshopu, kde pracoval (Adult Emporium) a řekli mu, že mu nakopou prdel, jestli nevstoupí do Slipknot. Když byl Corey malý, zbožňoval Elvise Presleyho, což pochytil od své babičky. Ta mu taky hodně pomohla s rozvíjením jeho talentu.

Ze svého dětství taky často vzpomíná na jeden zážitek: Jednou šli s kamarády do jednoho temného domu, kam měli zakázáno chodit a slyšeli tam podivné zvuky - utekli od tamtud a Corey si doteď myslí, že to byl duch. Stone Sour byla jeho první skupina - říkali tomu "Hair metal". Bylo to hudebně něco mezi Skid Row a Pearl Jam. Hráli 4-5 nocí týdně, 3 hodiny. Z půlky to byly cover-verze a zbytek vlastní materiál. První Slipknot show, kterou navštívil byla 4. 4. 1996. Prý, jak to viděl, řekl si, že určitě jednou bude jejich zpěvákem. Když ve Slipknot opravdu začal zpívat, měl špatnou techniku a často ztrácel hlas. Strašně se snažil napodobovat Anderse a nakonec se vypracoval. Po nahrání songu Diluted se rozbrečel a Ross Robinson ho dlouho dával do pořádku.

Při nahrávání se zase naučil důvěřovat lidem a milovat je a nezraňovalo ho to. Spit It Out byl první song, který pro Slipknot napsal. Na prvním Ozzfestu ztratil hlas a musel zajít ke krčnímu. Ten mu řekl, že možná může půl hodiny zpívat, ale dva měsíce nebude mluvit. Nakonec celý Ozzfest nějak dotáhl. První anglickou Slipknot show hrál v prosinci 1999. Po koncertě mluvil s fans a ti mu říkali, že Slipknot poslouchají každý den a zbožňují ho. Tam taky vůbec poprvé zjistil, že lidé mají podobné problémy i mimo Ameriku. Když Joey řekl v Kerrangu, že Slipknot rozhodně není kapela co tu bude ještě půl století, byl na něj naštvaný a nemluvil s ním. Ale později s ním začal souhlasit.

Citát: "Naše motto bylo vždy "hudba na prvním místě"."

Corey měl dlouhodobé problémy s alkoholem. Situace vygradovala 14. listopadu roku 2003, tedy v době, kdy bylo v plném proudu nahrávání alba Vol.3: (The Subliminal Verses). Corey chtěl tehdy vyskočit z osmého patra hotelu v Los Angeles, ale jeho ex-manželka Scarlett mu v tom zabránila. Po tomto incidentu mu Scarlett řekla, že pokud nepřestane pít, odejde od něho i s jejich dětmi. V roce 2005 našel svého otce, o kterém zpívá (ne moc hezky) v několika písních! Corey se strašně bojí žraloků. Před časem založil v Des Moines své vlastní vydavatelství, které se jmenuje Great Big Mouth Records. Corey je totální maniak do komixů a figurek akčních hrdinů. On a jeho ex-manželka Scarlett mají oba na rukou tetování s jejich jmény. Corey má 3 děti - Griffina a Aravis se Scarlett a dceru Angeline z předchozího vztahu.

V poslední době se věnuje i produkci - stal se produncentem nové desky kapely Facecage a nového EP Walls of Jericho. V roce 2007 se Corey rozvedl se Scarlett. Důvody jejich rozvodu nejsou známy, ale Corey nezahálel a brzo po rozchodu si našel novou partnerku Stephanie, s kterou nyní žije. V současné době si Corey vozí zadek v těchto vozech - Bentley Continental Flying Spur a Toyota Land Cruiser. Kromě hraní a produkování Taylor píše svůj pravidelný sloupek v britském magazínu Rock Sound. V roce 2009 začal Corey výrazněji pracovat na své sólové kariéře, když založil projekt Junk Beer Kidnap Band, který popsal jako "první stoner rockovou disko funk kapelu". Kapelu sice tvoří 6 členů, ale všechna pozornost je pochopitelně upřena na Coreyho.

Corey a jeho účasti na různých hudebních projektech:

2000: Strait Up (Snot)
2000: Primitive (Soulfly)
2001: Uncivilization (Biohazard)
2002: Rise Above: 24 Black Flag Songs (Rollins Band)
2004: New Found Power (Damageplan)
2005: The All-Star Sessions (Roadrunner United)
2006: III - (Facecage) (Producent)
2007: Worlds Collide (Apocalyptica)
2007: Systematic Chaos (Dream Theater)
2008: Redemption (Walls of Jericho) (Producent)
2008: Třetí studiové album (Zeromind)
2009: IV - (Facecage) (Producent)
2009: Feel the Steel - (Steel Panther)

Sekce, novinky, soutěže, foto, multimedia, affiliates: Corey(8)     |     Design, html, css, php & mysql, server, sponzor: Venom
[ jakékoli neoprávněné kopírování veškerých textů, zdrojových souborů a grafických prvků z tohoto serveru je přísně zakázáno ][CNW:Counter]