Uživatelské jméno    Heslo
Příště přihlásit automaticky | Zapomenuté heslo | Registrace
HOSTING

4416 Kč / 1800 KčMaggots-Lair FacebookMaggots-Lair TwitterMaggots-Lair Last.fmMaggots-Lair Youtube


Twitter Coreyho Taylora!
1/5: "Sólo koncerty na podporu mé nové knihy budou zahrnovat předčítání vybraných kapitol, akustickou show a diskuzi s fanoušky."


2. února přidáno:
 Nová anketa

9. července přidáno:
 Nová anketa

11. března přidáno:
 4 nové artworky

Celkem:
--- 3825 fotek
--- 144 textů písní
--- 139 tapet
--- 95 avatarů
--- 81 artworků
--- 65 významů písní
--- 32 audio preview
--- 24 čtenářských recenzí
--- 22 video souborů
--- 14 rozhovorů
--- 7 audio souborů

Nepřehlédněte:

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!
Metalshop.cz:

Nechoď na koncert jako vandrák!
Obrázek týdne

Přijměte pozvání do sekce Videa!Věděli jste, že:
Slipknot patří na Facebooku mezi 20 nejsledovanějších hudebních kapel vůbec? Až za nimi jsou jména jako KoRn či U2.


Members - Chris Fehn
Chris Fehn - Perkuse


Jméno: Christopher Michael Fehn
Datum narození: 24. února 1972
Přezdívka: "Mr. Picklenose"
Pozice: Perkusionista
Číslo: 3#
Výška: 182 cm
Ex kapely: Heretic Anthum, Shed

BIO: Je to nejveselejší člen skupiny i kvůli tomu si vybral svou masku. Hraje na zcela totožný nástroj jako Shawn. S oblibou si ohýbá nos na masce. Dostal přezdívku "Mr. Picklenose". Zvrací v intru k písni Eeyore, která se nachází na debutové desce. Je vyučeným elektrikářem. Jeho nos má údajně délku 18 cm (na masce :D). Hodně lidí si myslí, že bývalý člen SlipKnoT, Cuddles, je Chris, akorát v jiné masce, ale není to pravda. Kdysi na koncertech často řádil tak, že si zlomil nos u masky, ale v poslední době se, stejně jako většina ostatních členů, velmi uklidnil. Nemá žádný Side Project. Jeden časopis o něm prohlásil, že je nejhezčí ze všech členů.

Citát: "Když si tu masku nasadíte, ocitnete se na jiném místě. Je tam horko, je to těsné a bolí to - jde to ruku v ruce s agresivitou, kterou vytváříme."

Má psy Zaka a Rileyho - oba jsou zlatí retrívři. Když zrovna nehraje se skupinou, tak natírá domy nebo prostě jenom relaxuje. Chris o své masce prohlásil: "Tato maska odráží mojí komickou povahu. Když si ji nasadíte, vezme vás do jiného prostředí. Je v tom horko, je to těsné a bolí to - proto jsme na koncertech tak agresivní." Chris je vášnivý sportovec, nejvíc se v poslední době věnuje golfu - koncem roku 2006 Chris dokonce vyhrál jeden prestižní charitativní golfový turnaj! Na golfovém greenu ho můžete vidět i na DVD Voliminal: Inside the Nine. Kdysi Chris hrával jeden rok na vysoké škole fotbal, ale nechal toho, protože "začal chodit na párty a přestal se učit". Sám sebe Chris popisuje jako "velkého fanouška SlipKnoT" a k samotné kapele dodává "svět potřeboval něco jako je toto". Kdysi řekl o Fredu Durstovi (zpěvák Limp Bizkit), že je "vystrašený ze SlipKnoT", čímž reagoval na následující Fredova slova "Milujeme SlipKnoT a jsme rádi, že oni nás nenávidí, protože to dělá jejich hudbu tvrdší, naštvanější a víc opravdovou." Chris je také známý svou velmi častou gestikulací směrem k fanouškům, které během koncertů častuje celou řadou roztodivných posunků a gest.

Sekce, novinky, soutěže, foto, multimedia, affiliates: Corey(8)     |     Design, html, css, php & mysql, server, sponzor: Venom
[ jakékoli neoprávněné kopírování veškerých textů, zdrojových souborů a grafických prvků z tohoto serveru je přísně zakázáno ][CNW:Counter]