Uživatelské jméno    Heslo
Příště přihlásit automaticky | Zapomenuté heslo | Registrace
HOSTING

4416 Kč / 1800 KčMaggots-Lair FacebookMaggots-Lair TwitterMaggots-Lair Last.fmMaggots-Lair Youtube


Twitter Coreyho Taylora!
1/5: "Sólo koncerty na podporu mé nové knihy budou zahrnovat předčítání vybraných kapitol, akustickou show a diskuzi s fanoušky."


2. února přidáno:
 Nová anketa

9. července přidáno:
 Nová anketa

11. března přidáno:
 4 nové artworky

Celkem:
--- 3825 fotek
--- 144 textů písní
--- 139 tapet
--- 95 avatarů
--- 81 artworků
--- 65 významů písní
--- 32 audio preview
--- 24 čtenářských recenzí
--- 22 video souborů
--- 14 rozhovorů
--- 7 audio souborů

Nepřehlédněte:

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!
Metalshop.cz:

Nechoď na koncert jako vandrák!
Obrázek týdne

Přijměte pozvání do sekce Videa!Věděli jste, že:
Slipknot patří na Facebooku mezi 20 nejsledovanějších hudebních kapel vůbec? Až za nimi jsou jména jako KoRn či U2.


Discography - Disasterpieces
Disasterpieces


Název: Disasterpieces
Datum Vydání: 25. listopadu 2002
Vydavatelství: Roadrunner Records
Formát: DVD/VHS
Prodej: zde
Ocenění: 4x Platinové (USA)

Setlist živého vystoupení: People = Shit, Liberate, Left Behind, Eeyore, Disasterpiece, Purity, Gently, Eyeless, My Plague, New Abortion, The Heretic Anthem, Spit It Out, Wait And Bleed, (sic), Surfacing

Videoklipy: My Plague, Left Behind, Wait And Bleed, Wait And Bleed (animated version), Spit It Out


Další info:

Všechno to začalo menšími ukázkami z příprav koncertu, autogramiádami a pohledem do zákulisí. V pozadí zní písnička "Gently". Na všech maggot's je vidět, že se už strašně teší na koncert. Teda, kdo by se netěšil. Všichni křičí, vřískají, už se nemůžou dočkat. Kluci ze skupiny se nechávají fotit pro časopisy a dělají nějaké interview. Joey vám ukáže, že si zkrátil svoji kombinézu. Kluci se připravují na koncert, jak fyzicky, tak i psychicky. To už v pozadí hraje intro z předposledního alba "Iowa", "(515)". Joey ješte stihne před koncertem hodit šavli. Myslím, že Mick a Joey se v tom trochu pohrabou. Následuje rituál, při kterém všichni vytáhnou ruku a dají ji jednu přes druhou, přitom si opakují, že to dokážou. A tu už zní první tóny písničky "People=Shit". V sále to vře, všem maggot's je jasné, že to bude to největší peklo na zemi.

"Here we go again motherfucker!" - už to začalo. Hned, jak "People=Shit" skončí, Mick začíná prvními tóny písničky "Liberate". Kluci nasadili vysoké tempo. A Corey se slovy "London, are you fuckin ready?.. Hands in the air.. Jump, Jump, Jump.." úplně rozburcoval publikum. Sid si tuto písničku úplně vychutnal a se svými scratchi potvrdil, že patří mezi nejlepší DJ-e světa. Po "Liberate" uvedl Corey slovy "London, we are got Left Behind..!" další písničku. Sid skočil asi z 5 metrové výšky na diváky a následně vyběhl po schodech a skočil na svoje místo, kde má gramofony. "Do you want something heavier?? Do you want something heavier? Then my friends, I give you eeyore!" Corey to úplně rozpálil a dokázal svou úplnou nadvládu nad každým fanouškem.

Následuje menší sestřih, kde můžete vidět přípravy ze zákulisí. S menším přivítaním londýnské arény, Corey uvede další písničku "Disasterpice". Pár lidí v hledišti už začína šílet. Bohužel na některých maggot's už je vidět, že mají dost. No a to šílenství teprve začalo. Následuje další sestřih ze zkoušky před koncertem, kde Mick, Jim a Joey dokazují, že svoje řemeslo dokonale ovládají. Slovy "This song is called Purity" koncert zase začal. Při pyrotechnikých efektech všichni skákali. Následuje "Gently", které Sid začne nějakým gramofonovým intrem. Na jevišti začne sněžit umělý sníh. Po písničce následuje Sidovo sólo, které trvá asi 3 minuty. A po něm písnička "Eyeless". Kluci jako by dostali druhý dech. Pokračuje pohled na autogramiádu, kde se podepisují a fotí jako o život. V pozadí hraje "The Heretic Anthem". Následuje geniální Joeyho sólo. Vyzdvihnou ho asi do 3 metrové výšky a otočí ho o 90 stupňů dopředu. Joey předvádí to nejlepší, co v něm je a dokazuje, že je nejlepší hudebník ve skupině. Diváci jednohlasně křičí "Joey, Joey, Joey!", no a režie nás znova střihne do zákulisí, kde si kluci připravují svoje masky.

Následuje "My Plague". "Hello London, we wanna thank you for givin us no.1 album in your contry.. We're all New Abortion.." Shawn část písničky pobíhal s hlavou prasete. "Thank you so fuckin much" - těmito slovy ukončil Corey "New Abortion". "Hey London, I've got a fucking secret for you. You wanna know what is it? If you're 555, then I'm 666, if you're 555, then i'm 666, if you're 555, then i'm 666. This song is called The Heretic Anthem!". Vzápětí se pozadí pódia změní na velký pentagram a na bocích svítí nápisy "666". Nádherné pyrotechnické efekty. Na pódiu to doslova hořelo. Následovala podle mě jedna z nejlepších písniček "Spit it Out". Těsně před částí "Fuck me all of your enemies, fuck me all of your enemies." kluci přestali hrát a diváci to odzpívali sami. Jen Mick držel svou notu. Corey slovy "Get fuck down on fucking ground right fucking now.." přikázal divákům, aby si sedli na zem, a když uslyší slovo JUMDAFUCKUP, ať začnou skákat. Někteří čuměli jako vyorané myši. Mezitím se Sid vydal mezi diváky, aby je přinutil sednout si. A někteří jedinci si vysloužili i jednu přes držku, protože strhávali Sidovi masku i kombinézu. Po tomto nádherném okamžiku (JUMDAFUCKUP) nám Sid ukázal prdel.

Po této události začal Corey s maggot's zpívat písničku "Wait and Bleed". Po písničce následoval pohled do zákulisí a hned potom dva poslední příspěvky. Začalo to všechno intrem z alba "Slipknot", po kterém následovala písnička "(sic)". A nakonec hymna všech maggot's "Surfacing" - to už všichni na všechno úplně fuckovali. Nakonec se kluci rozloučili a přitom něco poničili.


Věděli jste, že:

>> Koncert byl filmován 35 kamerami.

>> Joey se před koncertem vymočil do své kombinézy. V jednom záběru dokonce na ono pomočené místo ukazuje rukou.


DVD art:

Sekce, novinky, soutěže, foto, multimedia, affiliates: Corey(8)     |     Design, html, css, php & mysql, server, sponzor: Venom
[ jakékoli neoprávněné kopírování veškerých textů, zdrojových souborů a grafických prvků z tohoto serveru je přísně zakázáno ][CNW:Counter]