Uživatelské jméno    Heslo
Příště přihlásit automaticky | Zapomenuté heslo | Registrace
HOSTING

4416 Kč / 1800 KčMaggots-Lair FacebookMaggots-Lair TwitterMaggots-Lair Last.fmMaggots-Lair Youtube


Twitter Coreyho Taylora!
1/5: "Sólo koncerty na podporu mé nové knihy budou zahrnovat předčítání vybraných kapitol, akustickou show a diskuzi s fanoušky."


2. února přidáno:
 Nová anketa

9. července přidáno:
 Nová anketa

11. března přidáno:
 4 nové artworky

Celkem:
--- 3825 fotek
--- 144 textů písní
--- 139 tapet
--- 95 avatarů
--- 81 artworků
--- 65 významů písní
--- 32 audio preview
--- 24 čtenářských recenzí
--- 22 video souborů
--- 14 rozhovorů
--- 7 audio souborů

Nepřehlédněte:

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!
Metalshop.cz:

Nechoď na koncert jako vandrák!
Obrázek týdne

Přijměte pozvání do sekce Videa!Věděli jste, že:
Slipknot patří na Facebooku mezi 20 nejsledovanějších hudebních kapel vůbec? Až za nimi jsou jména jako KoRn či U2.


2015-09-24 20:32 Corey(8)
Ještě několik týdnů zpátky to byla naprostá utopie. Slash a Axl Rose na stejné lodi? Blbost! No jo, jenže pak se Slash v jednom z rozhovorů prokecl, že jsou s Axlem po mnoha a mnoha letech opět zadobře, načež se mohli (nejen) skalní fanoušci Guns N' Roses samou radostí uondat.

A teď si představce, co by se událo, kdyby se to tihle dva rozhodli opět spojit i na pódiu. Minimálně Corey Taylor má jasno:

"Uvěřím tomu, až budu mít v ruce lístek. Věřte mi, že nikoho na světě by nepotěšila zpráva o reunionu sestavy z 'Appetite For Destruction' víc než mě. Klidně bych přestal koncertovat, protože bych neměl koule na to, abych proti něčemu takovému šel. Pak bych objížděl každý jejich koncert. Platí to ale pouze pro případ, že by šlo fakt o 'Appetite' sestavu - případně by tam mohl být Matt Sorum místo Stevena Adlera, protože vím, že má nějaké zdravotní problémy. Nedávno jsem ho ale viděl a všechno vypadá fajn.

'Appetite For Destruction' je jedno z těch alb, které nemůžete poslouchat, aniž byste řvali 'Kurva, to je super!'. Musí se to líbit i těm, kteří jinak příliš muziku neposlouchají. Je to neskutečně drsné, špinavé a celkově úžasné. Lidi často rozebírají kvality produkce a podobné věci... ale ty songy jsou prostě boží! Je to jedno z alb, které poslouchali všichni mí metaloví kámoši, skate kámoši, punk kámoši i hard rock kámoši."

Sekce, novinky, soutěže, foto, multimedia, affiliates: Corey(8)     |     Design, html, css, php & mysql, server, sponzor: Venom
[ jakékoli neoprávněné kopírování veškerých textů, zdrojových souborů a grafických prvků z tohoto serveru je přísně zakázáno ][CNW:Counter]