Uživatelské jméno    Heslo
Příště přihlásit automaticky | Zapomenuté heslo | Registrace
HOSTING

4416 Kč / 1800 KčMaggots-Lair FacebookMaggots-Lair TwitterMaggots-Lair Last.fmMaggots-Lair Youtube


Twitter Coreyho Taylora!
1/5: "Sólo koncerty na podporu mé nové knihy budou zahrnovat předčítání vybraných kapitol, akustickou show a diskuzi s fanoušky."


2. února přidáno:
 Nová anketa

9. července přidáno:
 Nová anketa

11. března přidáno:
 4 nové artworky

Celkem:
--- 3825 fotek
--- 144 textů písní
--- 139 tapet
--- 95 avatarů
--- 81 artworků
--- 65 významů písní
--- 32 audio preview
--- 24 čtenářských recenzí
--- 22 video souborů
--- 14 rozhovorů
--- 7 audio souborů

Nepřehlédněte:

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!
Metalshop.cz:

Nechoď na koncert jako vandrák!
Obrázek týdne

Přijměte pozvání do sekce Videa!Věděli jste, že:
Slipknot patří na Facebooku mezi 20 nejsledovanějších hudebních kapel vůbec? Až za nimi jsou jména jako KoRn či U2.


2015-09-01 08:10 Corey(8)
Víte, to se tak vždycky objeví nějaký vykuk, co za užití dedukčních schopností na úrovni Alenky Pastelky z Ezo.tv přijde s konspirační teorií, jejíž kouzlo zázračně učaruje polovině oveček na internetu, které pak jeho výron semene šíří a šíří a šíří, aniž by se pozastavily nad tím, jestli je to třeba vůbec pravda. Corey Taylor musel proto v rozhovoru s Loudwire dementovat další z rozšířených mýtů o nové desce Slipknot:


"Upřímně, ani mě nenapadlo, že by si to tak někdo mohl vyložit. To je snad nejvzdálenější věc, na kterou jsem tehdy myslel, protože žádná z nových písní není o Joeym. Vše na nové desce je o kapele jako celku, někdy třeba i o mně, ale hlavně o tom, čím jsme si procházeli v době, kdy zemřel Paul. The Negative One znamená "ten negativní a já", tedy dvě stránky tvé osobnosti, které spolu neustále bojují, přičemž jedné chybí kamarád a druhá je na toho kamaráda strašně naštvaná, až je pro ni těžké cítit empatii. A to je podle mě docela běžné, když ztratíte někoho způsobem, jakým jsme my ztratili Paula. Chápu, jak se k té domněnce lidi dopracovali, ale je určitě nesprávná."


Sekce, novinky, soutěže, foto, multimedia, affiliates: Corey(8)     |     Design, html, css, php & mysql, server, sponzor: Venom
[ jakékoli neoprávněné kopírování veškerých textů, zdrojových souborů a grafických prvků z tohoto serveru je přísně zakázáno ][CNW:Counter]