Uživatelské jméno    Heslo
Příště přihlásit automaticky | Zapomenuté heslo | Registrace
HOSTING

4416 Kč / 1800 KčMaggots-Lair FacebookMaggots-Lair TwitterMaggots-Lair Last.fmMaggots-Lair Youtube


Twitter Coreyho Taylora!
1/5: "Sólo koncerty na podporu mé nové knihy budou zahrnovat předčítání vybraných kapitol, akustickou show a diskuzi s fanoušky."


2. února přidáno:
 Nová anketa

9. července přidáno:
 Nová anketa

11. března přidáno:
 4 nové artworky

Celkem:
--- 3825 fotek
--- 144 textů písní
--- 139 tapet
--- 95 avatarů
--- 81 artworků
--- 65 významů písní
--- 32 audio preview
--- 24 čtenářských recenzí
--- 22 video souborů
--- 14 rozhovorů
--- 7 audio souborů

Nepřehlédněte:

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!
Metalshop.cz:

Nechoď na koncert jako vandrák!
Obrázek týdne

Přijměte pozvání do sekce Videa!Věděli jste, že:
Slipknot patří na Facebooku mezi 20 nejsledovanějších hudebních kapel vůbec? Až za nimi jsou jména jako KoRn či U2.


2015-12-25 15:09 Corey(8)
Paříž, terorismus, následný strach a hromadné rušení koncertů - tak nějak vypadaly poslední měsíce z pohledu slavných (nejen) zámořských kapel, které v důsledku hrozícího nebezpečí postupně rušily či výrazně upravovaly program svých plánovaných koncertních zastávek napříč starým kontinentem. Slipknot k naší úlevě však zatím nic podobného neplánují. Více už Corey Taylor v rozhovoru pro legendární magazín Rolling Stone:

"Šílené je to, že v teamu lidí okolo Eagles of Death Metal jsme měli i své známé. Samozřejmě jsme okamžitě mysleli na všechny ty lidi a naše přátele. Byl to opravdu nepříjemný pocit bezmoci. Říkal jsem si jenom 'Kurva!'.

Máme plány jet v lednu a únoru do Evropy, ale po tom neštěstí jsme se museli krátce zastavit a celé si to ještě jednou promyslet. Kdykoliv se lidi snažíte bavit, nesmíte si ten strach připustit a nechat jej vámi manipulovat. Jsem otcem i manželem, takže nad tím opravdu přemýšlím. Zatím neplánujeme rušit turné, když se ale podíváte okolo, koncerty ruší spousta kapel - od Foo Fighters až po Five Finger Death Punch.

Pro umělce je to teď fakt složitá doba a za sebe můžu říct jediné: Nikdy bych nechtěl, aby se stali naši fanoušci cílem, protože šli na koncert "americké kapely". Z toho, co jsem četl, jsem totiž pochopil, že to je přesně ten důvod, proč byli cílem právě kluci z Eagles. Paradoxně to ale nejvíc odnesli lidi z Francie. Uvidíme, co se bude ohledně našich koncertů dít v roce 2016, protože bych žádné ze svých dětí nikdy nevystavil nebezpečí. Nikdy."

Sekce, novinky, soutěže, foto, multimedia, affiliates: Corey(8)     |     Design, html, css, php & mysql, server, sponzor: Venom
[ jakékoli neoprávněné kopírování veškerých textů, zdrojových souborů a grafických prvků z tohoto serveru je přísně zakázáno ][CNW:Counter]