Uživatelské jméno    Heslo
Příště přihlásit automaticky | Zapomenuté heslo | Registrace
HOSTING

4416 Kč / 1800 KčMaggots-Lair FacebookMaggots-Lair TwitterMaggots-Lair Last.fmMaggots-Lair Youtube


Twitter Coreyho Taylora!
1/5: "Sólo koncerty na podporu mé nové knihy budou zahrnovat předčítání vybraných kapitol, akustickou show a diskuzi s fanoušky."


2. února přidáno:
 Nová anketa

9. července přidáno:
 Nová anketa

11. března přidáno:
 4 nové artworky

Celkem:
--- 3825 fotek
--- 144 textů písní
--- 139 tapet
--- 95 avatarů
--- 81 artworků
--- 65 významů písní
--- 32 audio preview
--- 24 čtenářských recenzí
--- 22 video souborů
--- 14 rozhovorů
--- 7 audio souborů

Nepřehlédněte:

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!
Metalshop.cz:

Nechoď na koncert jako vandrák!
Obrázek týdne

Přijměte pozvání do sekce Videa!Věděli jste, že:
Slipknot patří na Facebooku mezi 20 nejsledovanějších hudebních kapel vůbec? Až za nimi jsou jména jako KoRn či U2.


2015-08-01 14:48 Corey(8)
Pokud jste se rozhodli úplně ignorovat předchozí novinku, nebo vaše znalosti angličtiny startují s pozdravem a končí u seznamu náhodných sprosťáren, možná vám uniklo celkem zajímavé povídání o začátcích Jaye Weinberga a Alexe Venturelly ve Slipknot, jež s sebou nesly také tvorbu nových masek. Corey Taylor pro Loudwire potvrdil, že oba nováčci v této činnosti "hrozivě selhali". Frontman pokračuje:


"Abych k nim byl férový, ani já jsem to napoprvé s latexem a makeupem zrovna nevychytal. Musíte se prostě naučit dělat věci způsobem, jakým je dělají pouze Slipknot - je to o celém duševním přístupu. Na každý, kdo k nám přijde, to hned pochopí. Jedinou výjimkou byl snad Sid, který se adaptoval okamžitě. To je ale nejspíš tím, že on je úplně mrdlej od přírody. Možná ty masky vypadaly líp v jejich hlavě, než co z nich pak vyšlo na papíře. Takže jsme jim řekli, že jim ukážeme cestu a dáme jim něco, s čím mohou dále pracovat. Tohle teď bude tvoje a můžeš si s tím dělat, co chceš. To, s čím přišli oni, vypadalo trochu groteskně. Nebylo to úplně špatné, ale prostě groteskní, což je něco, od čeho se snažíme držet co nejdál."


Sekce, novinky, soutěže, foto, multimedia, affiliates: Corey(8)     |     Design, html, css, php & mysql, server, sponzor: Venom
[ jakékoli neoprávněné kopírování veškerých textů, zdrojových souborů a grafických prvků z tohoto serveru je přísně zakázáno ][CNW:Counter]