Uživatelské jméno    Heslo
Příště přihlásit automaticky | Zapomenuté heslo | Registrace
HOSTING

4416 Kč / 1800 KčMaggots-Lair FacebookMaggots-Lair TwitterMaggots-Lair Last.fmMaggots-Lair Youtube


Twitter Coreyho Taylora!
1/5: "Sólo koncerty na podporu mé nové knihy budou zahrnovat předčítání vybraných kapitol, akustickou show a diskuzi s fanoušky."


2. února přidáno:
 Nová anketa

9. července přidáno:
 Nová anketa

11. března přidáno:
 4 nové artworky

Celkem:
--- 3825 fotek
--- 144 textů písní
--- 139 tapet
--- 95 avatarů
--- 81 artworků
--- 65 významů písní
--- 32 audio preview
--- 24 čtenářských recenzí
--- 22 video souborů
--- 14 rozhovorů
--- 7 audio souborů

Nepřehlédněte:

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!
Metalshop.cz:

Nechoď na koncert jako vandrák!
Obrázek týdne

Přijměte pozvání do sekce Videa!Věděli jste, že:
Slipknot patří na Facebooku mezi 20 nejsledovanějších hudebních kapel vůbec? Až za nimi jsou jména jako KoRn či U2.


2015-06-12 16:33 Corey(8)
Slipknot dnes čeká po Rock Am Ringu druhý pomyslný vrchol festivalové sezóny, britský Download, který je všeobecně považován za jeden z nejprestižnějších festivalů rockového světa. Slipknot osedlají jeho hlavní stage coby páteční headlineři už za pár hodin a dle níže uvedeného komentáře Coreyho Taylora půjde o další legendární záležitost:

"Download je pro nás jako domov. Když jsme byli poprvé headlinery, bylo to něco neskutečného. Stalo se to přesně 10 let poté, co vyšel náš debut, turné k All Hope Is Gone bylo na svém vrcholu, šlo o původní devítku, a jednalo se tedy o koncert plný emocí, kdy jsme ani nevěděli, kam nás to vlastně posune. Zní to fakt zvláštně, ale v našem světě nikdy nevíte, kdy něco dostanete a kdy vám to naopak někdo sebere. Pamatuju si, jak jsem se díval do publika a došlo mi, že tam je většina lidí kvůli nám. V tu chvíli vás musí napadnout: Je možné se po tomhle vůbec ještě dostat někam výš? Vše, co se událo po našem prvním headline vystoupení na Downloadu, je pro mě tedy jenom třešnička na dortu.

Beru to hodně zodpovědně, zároveň ale cítím, že jde o něco speciálního. Tohle album je jako naše znovuzrození, dali jsme do něj naprosto vše a způsob, jakým to všechno lidi ocenili, je... Download je prostě po tom všem další logický krok. Není nic na světě, na co bych se tak těšil. Máme před sebou spoustu úžasných věcí, ten opravdový diamant je ale jenom jeden."

Sekce, novinky, soutěže, foto, multimedia, affiliates: Corey(8)     |     Design, html, css, php & mysql, server, sponzor: Venom
[ jakékoli neoprávněné kopírování veškerých textů, zdrojových souborů a grafických prvků z tohoto serveru je přísně zakázáno ][CNW:Counter]