Uživatelské jméno    Heslo
Příště přihlásit automaticky | Zapomenuté heslo | Registrace
HOSTING

4416 Kč / 1800 KčMaggots-Lair FacebookMaggots-Lair TwitterMaggots-Lair Last.fmMaggots-Lair Youtube


Twitter Coreyho Taylora!
1/5: "Sólo koncerty na podporu mé nové knihy budou zahrnovat předčítání vybraných kapitol, akustickou show a diskuzi s fanoušky."


2. února přidáno:
 Nová anketa

9. července přidáno:
 Nová anketa

11. března přidáno:
 4 nové artworky

Celkem:
--- 3825 fotek
--- 144 textů písní
--- 139 tapet
--- 95 avatarů
--- 81 artworků
--- 65 významů písní
--- 32 audio preview
--- 24 čtenářských recenzí
--- 22 video souborů
--- 14 rozhovorů
--- 7 audio souborů

Nepřehlédněte:

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!
Metalshop.cz:

Nechoď na koncert jako vandrák!
Obrázek týdne

Přijměte pozvání do sekce Videa!Věděli jste, že:
Slipknot patří na Facebooku mezi 20 nejsledovanějších hudebních kapel vůbec? Až za nimi jsou jména jako KoRn či U2.


2015-08-13 20:41 Corey(8)
Zatímco Mayhem Festival po katastrofálních finančních výsledcích posledního ročníku definitivně uzavřel své brány, Knotfest i nadále bez potíží prosperuje - nebo zatím minimálně nehrozí, že by na něm Slipknot cokoliv tratili. I proto se za oceánem začalo mohutně spekulovat o možnosti expanze Knotfestu v plnohodnotný putovní festival, jenž by od příštího roku nahradil právě zaniknuvší Mayhem. Knotfest i aktuální Summer's Last Stand Tour mají navíc svého hlavního sponzora v korporaci Rockstar, která byla hrdým patronem Mayhem Festivalu.

Corey se k celé záležitosti vyjádřil v rozhovoru pro server MusikUniverse.mu:

"Už jsme o tom dokonce i mluvili. Můj problém s tím nápadem spočívá v tom, že je to na můj vkus až příliš blesková expanze. Chtěl jsem Knotfest budovat krůček po krůčku a postupně jej rozvíjet. Pokud bychom Knotfest přeměnili v putovní festival, o hodně věcí bychom přišli. Stala by se z něj jednodenní událost, zmizely by atrakce jako karneval nebo Slipknot muzeum. Určitě teď ale probíráme veškerá pro a proti. Je to dialog a já nic nevylučuju. Uvidíme, co se stane.

Teď chceme nicméně dělat jednotlivé Knotfesty. Uvažujeme taky nad jejich velikostí a postupnou expanzí. Napadlo mě zaplnit třeba deset víkendů na různých místech - pět v USA, několik v Kanadě a jeden třeba v Mexiku. Jde mi prostě o expanzi, která neohrozí hlavní benefity toho festivalu."

Promluvil také o zdravotním stavu Alessandra "Vmana" Venturelly:

"Vman je v pohodě. Včera v Torontu byl s námi poprvé zpátky na pódiu. Pár koncertů předtím musel hrát v zákulisí, aby se moc neunavil a dal se postupně dohromady. Zrovna byl u doktora na poslední prohlídce a všechno vypadá naprosto v pořádku. Pro jistotu ho ještě nespouštíme z očí, ale jinak je vše v pořádku."

Sekce, novinky, soutěže, foto, multimedia, affiliates: Corey(8)     |     Design, html, css, php & mysql, server, sponzor: Venom
[ jakékoli neoprávněné kopírování veškerých textů, zdrojových souborů a grafických prvků z tohoto serveru je přísně zakázáno ][CNW:Counter]