Uživatelské jméno    Heslo
Příště přihlásit automaticky | Zapomenuté heslo | Registrace
HOSTING

4416 Kč / 1800 KčMaggots-Lair FacebookMaggots-Lair TwitterMaggots-Lair Last.fmMaggots-Lair Youtube


Twitter Coreyho Taylora!
1/5: "Sólo koncerty na podporu mé nové knihy budou zahrnovat předčítání vybraných kapitol, akustickou show a diskuzi s fanoušky."


2. února přidáno:
 Nová anketa

9. července přidáno:
 Nová anketa

11. března přidáno:
 4 nové artworky

Celkem:
--- 3825 fotek
--- 144 textů písní
--- 139 tapet
--- 95 avatarů
--- 81 artworků
--- 65 významů písní
--- 32 audio preview
--- 24 čtenářských recenzí
--- 22 video souborů
--- 14 rozhovorů
--- 7 audio souborů

Nepřehlédněte:

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!
Metalshop.cz:

Nechoď na koncert jako vandrák!
Obrázek týdne

Přijměte pozvání do sekce Videa!Věděli jste, že:
Slipknot patří na Facebooku mezi 20 nejsledovanějších hudebních kapel vůbec? Až za nimi jsou jména jako KoRn či U2.


2015-06-25 10:17 Corey(8)
The Great Big Mouth je zase v ráži. A tentokrát mu nejspíš dá většina jednoznačně za pravdu. Naše planeta poznala za čtyři a půl miliardy let své existence jenom málo retardovanějších věcí, než jsou nablblí hipsteři, co si na koncerty nosí své selfie tyčky, aby pak podobně postiženým kamarádům mohli demonstrovat 3457 krásně vyfiltrovaných momentek na Instagramu. Jo, je to peklo. A Corey Taylor to vidí úplně stejně:

"Kurva drát, selfie tyče? Jebu na to. Kdykoliv s tím někoho vidím, říkám si "To jako fakt?!". Existuje celý jeden průmysl, který vydělává stovky tisíc dolarů denně na tom, že si lidi potřebují fotit svoje posrané xichty.

Je to stupidní vynález. Co se s náma sakra děje? Nejde mi ani tak o tu trivialitu, spíš o fakt, jak úspěšní jsou v podvádění lidí. Pokud bych to viděl na našem koncertu, vzal bych baseballovou pálku a zmlátil toho člověka jako psa. Pak bych šel do vězení, aniž bych cítil sebemenší lítost. Dejte mi želízka, pane policisto! Mám jít do auta? Ok! Hlavně ať jsem odsud pryč!"

Sekce, novinky, soutěže, foto, multimedia, affiliates: Corey(8)     |     Design, html, css, php & mysql, server, sponzor: Venom
[ jakékoli neoprávněné kopírování veškerých textů, zdrojových souborů a grafických prvků z tohoto serveru je přísně zakázáno ][CNW:Counter]