Uživatelské jméno    Heslo
Příště přihlásit automaticky | Zapomenuté heslo | Registrace
HOSTING

4416 Kč / 1800 KčMaggots-Lair FacebookMaggots-Lair TwitterMaggots-Lair Last.fmMaggots-Lair Youtube


Twitter Coreyho Taylora!
1/5: "Sólo koncerty na podporu mé nové knihy budou zahrnovat předčítání vybraných kapitol, akustickou show a diskuzi s fanoušky."


2. února přidáno:
 Nová anketa

9. července přidáno:
 Nová anketa

11. března přidáno:
 4 nové artworky

Celkem:
--- 3825 fotek
--- 144 textů písní
--- 139 tapet
--- 95 avatarů
--- 81 artworků
--- 65 významů písní
--- 32 audio preview
--- 24 čtenářských recenzí
--- 22 video souborů
--- 14 rozhovorů
--- 7 audio souborů

Nepřehlédněte:

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!
Metalshop.cz:

Nechoď na koncert jako vandrák!
Obrázek týdne

Přijměte pozvání do sekce Videa!Věděli jste, že:
Slipknot patří na Facebooku mezi 20 nejsledovanějších hudebních kapel vůbec? Až za nimi jsou jména jako KoRn či U2.


2016-05-11 20:47 Corey(8)
Otázka, kterou během svého sólového vystoupení v Londýně položil přihlížejícím Corey Taylor, docela přesně reflektuje stanovisko, jež frontman Slipknot ohledně kontroverzního spojení Axl/DC zastává. Corey řekl v průběhu Q&A s fanoušky následující:

"Je několik způsobů, jak se na celou tu věc dívat. Jsou AC/DC fanoušci, kteří ty poslední koncerty chtějí vidět, a pak jsou samozřejmě lidi, kterým je proti srsti, jak AC/DC zacházeli s Brianem, což mimochodem úplně chápu. Jenže nikdo z nás nevidí do zákulisí toho všeho. Nikdo neví, co přesně se stalo. Nevíme vůbec nic. Reunion Guns N Roses mě v tomhle naučil dost věcí. Nejdřív jsem k tomu přistupoval rezervovaně, ale když jsem si promluvil s jednotlivými členy, začal jsem to celé chápat a došlo mi, že je to něco, za co se můžu postavit.

Nevím, co se děje v zákulisí. Rozhodně ale dokážu pochopit, že Angus ty koncerty prostě chce odehrát. Všichni totiž musíte pochopit jednu věc: On koncertuje od svých sedmnácti let. Už zkurvených 50 let nám každý večer dává všechno, co v sobě má. Kdo jsme, abychom soudili, jestli už mají AC/DC končit? Mám kurva pravdu?

Bude to pořád stejné? Ne! Nic už nebude stejné. Jenže stejné už to nebylo od chvíle, kdy musel odejít Phil. Takže to prostě být stejné nemůže. Chápete mě?

Pro mě osobně je zdaleka nejsmutnější fakt, že už u toho nemůže být Malcolm. Je mi líto, že tam není Brian, ale skutečnost, že se těch posledních osmi koncertů nezúčastní Malcolm, mi trhá srdce, protože on by tam kurva měl být. Ten chlap napsal všechny songy, co kdy nahráli. Dokážu tedy pochopit oba tábory, ale jelikož nevidím do zákulisí, nebudu tady vynášet žádné soudy."

Sekce, novinky, soutěže, foto, multimedia, affiliates: Corey(8)     |     Design, html, css, php & mysql, server, sponzor: Venom
[ jakékoli neoprávněné kopírování veškerých textů, zdrojových souborů a grafických prvků z tohoto serveru je přísně zakázáno ][CNW:Counter]