Uživatelské jméno    Heslo
Příště přihlásit automaticky | Zapomenuté heslo | Registrace
HOSTING

4416 Kč / 1800 KčMaggots-Lair FacebookMaggots-Lair TwitterMaggots-Lair Last.fmMaggots-Lair Youtube


Twitter Coreyho Taylora!
1/5: "Sólo koncerty na podporu mé nové knihy budou zahrnovat předčítání vybraných kapitol, akustickou show a diskuzi s fanoušky."


2. února přidáno:
 Nová anketa

9. července přidáno:
 Nová anketa

11. března přidáno:
 4 nové artworky

Celkem:
--- 3825 fotek
--- 144 textů písní
--- 139 tapet
--- 95 avatarů
--- 81 artworků
--- 65 významů písní
--- 32 audio preview
--- 24 čtenářských recenzí
--- 22 video souborů
--- 14 rozhovorů
--- 7 audio souborů

Nepřehlédněte:

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!
Metalshop.cz:

Nechoď na koncert jako vandrák!
Obrázek týdne

Přijměte pozvání do sekce Videa!Věděli jste, že:
Slipknot patří na Facebooku mezi 20 nejsledovanějších hudebních kapel vůbec? Až za nimi jsou jména jako KoRn či U2.


2015-07-05 14:09 Corey(8)
Moudře hovoří ten člověk. Možná to bude tím, že Corey Taylor figuruje na vrcholných pozicích hudebního průmyslu už dobrých 15 let a za tu dobu poznal jak světla ramp a ovace fanoušků, tak byznysovou stránku věci a tvrdou korporátní politiku. O všem zmíněném aktuálně pohovořil pro rádiovou stanici 102.5 The Bone WHPT.

Na téma Gene Simmons:

"Už mě unavuje, jak o tom pořád musím poslouchat. Při vší úctě k panu Simmonsovi, když mluví o tom, že rock umřel, mluví spíš o té staré cestě propagace muziky, tedy album-tour-album-tour-album-tour. Takhle už to dnes ale nemůžete dělat. Je hromada jiných cest, jak udržet náš průmysl naživu. Můžu se třeba podívat na naše headline vystoupení na Download Festivalu. Jo, rock je mrtvý. Proto tam bylo těsně před půlnocí a v ukrutném lijáku přes 85.000 lidí a nikdo neodešel. Jo, rock je mrtvý. Jasně."

Na téma klesajících hudebních prodejů:

"Jediná věc, která fakt trpí, jsou prodeje alb. Rockových fanoušků je tam venku pořád stejné množství, a dokonce se nám tu rodí i nová generace. Ty kontrakty, které jste podepsali kdysi, jsou navíc pořád v platnosti, takže byste stejně museli prodat 5 až 6 milionů kusů desky, abyste se finančně zahojili. Pro nás to tedy rozhodně nikdy nebylo o vydělávání peněz na albech. Jasně, bylo by to super, ale není to až tak důležité. Pro mě je album jako vstupenka do hry. Dnes už nejde o to, kolik lidí si tu desku koupí, ale kolik ji reálně uslyší. Lidi si totiž pořád kupují alba, zároveň si ale pořizují muziku i na iTunes a platí si účty na Spotify. Není to tedy o tom, že by se k nim nová hudba nedostávala. Když hrajete na koncertech novou skladbu a slyšíte ovace, je to vlastně jediná věc, která by vás měla zajímat. Teď jsme třeba začali hrát živě "Killpop", přičemž video vyšlo snad před týdnem, a s každým dalším koncertem slyšíme, jak pozitivní reakce z publika rostou a rostou. Album je tedy pouze takovou vstupenkou, jak lidi přizvat dovnitř, a pokud se vám během koncertování bokem povede prodat i pár nosičů, jenom dobře pro vás. Většinu času se ale o to nesmíte zajímat. V podstatě jde jenom o to, aby lidi muziku znali, ne ji vlastnili."

Sekce, novinky, soutěže, foto, multimedia, affiliates: Corey(8)     |     Design, html, css, php & mysql, server, sponzor: Venom
[ jakékoli neoprávněné kopírování veškerých textů, zdrojových souborů a grafických prvků z tohoto serveru je přísně zakázáno ][CNW:Counter]