Uživatelské jméno    Heslo
Příště přihlásit automaticky | Zapomenuté heslo | Registrace
HOSTING

4416 Kč / 1800 KčMaggots-Lair FacebookMaggots-Lair TwitterMaggots-Lair Last.fmMaggots-Lair Youtube


Twitter Coreyho Taylora!
1/5: "Sólo koncerty na podporu mé nové knihy budou zahrnovat předčítání vybraných kapitol, akustickou show a diskuzi s fanoušky."


2. února přidáno:
 Nová anketa

9. července přidáno:
 Nová anketa

11. března přidáno:
 4 nové artworky

Celkem:
--- 3825 fotek
--- 144 textů písní
--- 139 tapet
--- 95 avatarů
--- 81 artworků
--- 65 významů písní
--- 32 audio preview
--- 24 čtenářských recenzí
--- 22 video souborů
--- 14 rozhovorů
--- 7 audio souborů

Nepřehlédněte:

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!
Metalshop.cz:

Nechoď na koncert jako vandrák!
Obrázek týdne

Přijměte pozvání do sekce Videa!Věděli jste, že:
Slipknot patří na Facebooku mezi 20 nejsledovanějších hudebních kapel vůbec? Až za nimi jsou jména jako KoRn či U2.


2016-03-10 10:36 Corey(8)
Zatímco někteří z nás mají problém říct, co budou dělat dneska večer, život Coreyho Taylora, to je vesměs pevně nalajnovaná krasojízda, která se sice nezdráhá zběsilých dobrodružství, většinou je ale zevrubně promyšlená na několik let dopředu. Nejinak je tomu i nyní, kdy má Corey jasně dané pracovní schéma minimálně do konce roku 2016:

"Snažím se bojovat s tím, že je mi 42 a jsem ve Slipknot. Docela to bolí. (směje se) Zbytek roku budu mít zase napilno. Teď si akorát dáme pár měsíců přestávku, abychom popadli dech před letními koncerty. V létě už máme naplánané turné a potom chceme ještě objet všechny možné Knotfesty. Z pohledu Slipknot je to vlastně pořád o koncertování. Snažíme se navštívit co nejvíce míst, než to zase na nějakou dobu zabalíme.

Taky jsem pomalu začal pracovat na nové knize, která se bude jmenovat America 51, což je moje parafráze názvu Area 51. Bude o tom, jak naprosto šílená Amerika je - v pozitivním i negativním smyslu. Už mám i maličko představu, kam to bude směřovat z literárního hlediska.

Kromě toho samozřejmě připravuju dema pro Stone Sour a mám taky od mých kolegů, kteří teď chystají nové desky, nabídky na 2 až 3 hostovačky."

Sekce, novinky, soutěže, foto, multimedia, affiliates: Corey(8)     |     Design, html, css, php & mysql, server, sponzor: Venom
[ jakékoli neoprávněné kopírování veškerých textů, zdrojových souborů a grafických prvků z tohoto serveru je přísně zakázáno ][CNW:Counter]