Uživatelské jméno    Heslo
Příště přihlásit automaticky | Zapomenuté heslo | Registrace
HOSTING

4416 Kč / 1800 KčMaggots-Lair FacebookMaggots-Lair TwitterMaggots-Lair Last.fmMaggots-Lair Youtube


Twitter Coreyho Taylora!
1/5: "Sólo koncerty na podporu mé nové knihy budou zahrnovat předčítání vybraných kapitol, akustickou show a diskuzi s fanoušky."


2. února přidáno:
 Nová anketa

9. července přidáno:
 Nová anketa

11. března přidáno:
 4 nové artworky

Celkem:
--- 3825 fotek
--- 144 textů písní
--- 139 tapet
--- 95 avatarů
--- 81 artworků
--- 65 významů písní
--- 32 audio preview
--- 24 čtenářských recenzí
--- 22 video souborů
--- 14 rozhovorů
--- 7 audio souborů

Nepřehlédněte:

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!
Metalshop.cz:

Nechoď na koncert jako vandrák!
Obrázek týdne

Přijměte pozvání do sekce Videa!Věděli jste, že:
Slipknot patří na Facebooku mezi 20 nejsledovanějších hudebních kapel vůbec? Až za nimi jsou jména jako KoRn či U2.


2015-12-30 20:24 Corey(8)
Britský list The Guardian dnes na svých stránkách zveřejnil krátké ohlédnutí Coreyho Taylora za životem a dílem Lemmyho Kilmistera, které se zbytečně neopájí sentimentem, ale věcně staví pomník jedné z největších legend rockové historie. Celou záležitost najdete zde, úryvek pak následuje níže:


Lemmy Kilmister nás opustil 28. prosince 2015, jenom pár dní poté, co zjistil, že má rakovinu. Zdraví ho trápilo několik posledních let, ale jako jeho kamarád jsem věděl, že to všechno zvládne jednoduše: usměje se a ukáže obrovský prostředník. Jeho kariéru byste mohli počítat na generace a byl jednou z posledních opravdových ikon. Dělal si to po svém a nikdy nezauvažoval, že by to mělo být jinak. Říkali mu "dědeček thrashe", ale Lem vždy trval na tom, že prostě hraje rock’n’roll. V průběhu let jsme se hodně sblížili, ať už v rámci společného koncertování nebo během návštěv různých ceremoniálů. Jsem rád, že jsem jej mohl nazývat svým přítelem.

...

Hodně lidí bude mluvit o tom, jak je tragické, že nás Lemmy opustil, budou lamentovat nad tím, o jak smutnou událost se jedná. Ale já vám něco řeknu: Ten člověk ŽIL. Žil si přesně tak, jak chtěl, a to až do své poslední chvíle. Hrál muziku, kterou miloval. Žádné kompromisy, ať jde o styl či zvuk. Pokud někdy žil člověk, který měl všechny poučky a pravidla u prdele, byl to Lemmy Kilmister. Byl přesně takovým, jakým měl být: hrubým, hlasitým, neurvalým, legračním a připraveným hrát pro své fanoušky, což dělal i ve chvíli, kdy už měl problém vyjít na pódium. Nikdy nebude zapomenut, protože nám dal tolik, nač lze vzpomínat.


Sekce, novinky, soutěže, foto, multimedia, affiliates: Corey(8)     |     Design, html, css, php & mysql, server, sponzor: Venom
[ jakékoli neoprávněné kopírování veškerých textů, zdrojových souborů a grafických prvků z tohoto serveru je přísně zakázáno ][CNW:Counter]