Uživatelské jméno    Heslo
Příště přihlásit automaticky | Zapomenuté heslo | Registrace
HOSTING

4416 Kč / 1800 KčMaggots-Lair FacebookMaggots-Lair TwitterMaggots-Lair Last.fmMaggots-Lair Youtube


Twitter Coreyho Taylora!
1/5: "Sólo koncerty na podporu mé nové knihy budou zahrnovat předčítání vybraných kapitol, akustickou show a diskuzi s fanoušky."


2. února přidáno:
 Nová anketa

9. července přidáno:
 Nová anketa

11. března přidáno:
 4 nové artworky

Celkem:
--- 3825 fotek
--- 144 textů písní
--- 139 tapet
--- 95 avatarů
--- 81 artworků
--- 65 významů písní
--- 32 audio preview
--- 24 čtenářských recenzí
--- 22 video souborů
--- 14 rozhovorů
--- 7 audio souborů

Nepřehlédněte:

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!
Metalshop.cz:

Nechoď na koncert jako vandrák!
Obrázek týdne

Přijměte pozvání do sekce Videa!Věděli jste, že:
Slipknot patří na Facebooku mezi 20 nejsledovanějších hudebních kapel vůbec? Až za nimi jsou jména jako KoRn či U2.


2016-02-05 07:02 Corey(8)
Pokud na tyhle stránky nechodíte jenom ve středu a v dubnu, asi už víte, že Jim Root pomalu začíná s přípravami nové desky Slipknot, což svěřil lednovému vydání britského magazínu Metal Hammer. A taky už víte, že je na této cestě zatím nuceným solitérem. Potvrzují to i slova Coreyho Taylora a Shawna Crahana ze stejného interview, kteří chtějí obra z Iowy svorně poslat na delší odpočinek.

Corey Taylor:

"Jsme kapela, která ví, kdy přestat a jak umožnit fanouškům, abychom jim začali chybět. Prostě víme, jak jim na očích nezůstat moc dlouho. Pokud budeme lidi tímhle mlátit po hlavě příliš dlouhou dobu, příště už to nemusí mít stejný efekt."

Nyní v rozhovoru nastává moment, kdy Jim Root ujišťuje, že zatímco ostatní potřebují pauzu, on je připraven pokračovat, ba dokonce přestávku považuje za pouhou ztrátu času. Vše rozčísne až Clown:

"Podívej, brácho. Pro nás jsou přestávky prostě nutnost. Musíme si dávat tyhle pauzy, abychom se uzdravili jak fyzicky, tak i psychicky a duchovně. A pak se začali nudit. A pak, až ta nuda fakt udeří, se těšili na další tvůrčí proces. Dávám všem vědět, že je mi fakt jedno, co budou dělat. Nikoho z nich nebudu chtít na nějakou dobu vidět. Tečka. Nechci být v jejich blízkosti, nechci s nimi mluvit, nechci poslouchat naši muziku, nechci ji ani hrát, nechci se bavit o konceptech, nechci prostě nic z toho. Chci obnovit svou paletu sil přesně tak, jako jsme to dělali v případě minulých desek. Lidi z kapely si budou dělat svoje vedlejší projekty, ať už jde o cokoliv, a pak se zase vrátíme. Jim může klidně celou dobu pracovat, je teď v ráži a my toho můžeme využít. Já mám ale rodinu - 4 děti a manželku -, bylo mi už 46 let a chci si užívat život, své děti a celkově zregenerovat, abych mohl být zase nejlepší."

Nová deska Stone Sour by měla vyjít v roce 2017 a v plánech je pochopitelně i celosvětové turné. Shawn Crahan se mezitím hodlá věnovat kariéře filmového režiséra (jeho filmová prvotina Officer Downe má premiéru v létě). Konkrétní aktivity ostatních členů Slipknot dosud nejsou známy.

Sekce, novinky, soutěže, foto, multimedia, affiliates: Corey(8)     |     Design, html, css, php & mysql, server, sponzor: Venom
[ jakékoli neoprávněné kopírování veškerých textů, zdrojových souborů a grafických prvků z tohoto serveru je přísně zakázáno ][CNW:Counter]