Uživatelské jméno    Heslo
Příště přihlásit automaticky | Zapomenuté heslo | Registrace
HOSTING

4416 Kč / 1800 KčMaggots-Lair FacebookMaggots-Lair TwitterMaggots-Lair Last.fmMaggots-Lair Youtube


Twitter Coreyho Taylora!
1/5: "Sólo koncerty na podporu mé nové knihy budou zahrnovat předčítání vybraných kapitol, akustickou show a diskuzi s fanoušky."


2. února přidáno:
 Nová anketa

9. července přidáno:
 Nová anketa

11. března přidáno:
 4 nové artworky

Celkem:
--- 3825 fotek
--- 144 textů písní
--- 139 tapet
--- 95 avatarů
--- 81 artworků
--- 65 významů písní
--- 32 audio preview
--- 24 čtenářských recenzí
--- 22 video souborů
--- 14 rozhovorů
--- 7 audio souborů

Nepřehlédněte:

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!
Metalshop.cz:

Nechoď na koncert jako vandrák!
Obrázek týdne

Přijměte pozvání do sekce Videa!Věděli jste, že:
Slipknot patří na Facebooku mezi 20 nejsledovanějších hudebních kapel vůbec? Až za nimi jsou jména jako KoRn či U2.


2015-11-28 16:33 Corey(8)
Pokud by mělo téma odchodu Joeyho Jordisona aspirovat na jedinou trofej, nejspíš by šlo o cenu pro nejohranější záležitost, o níž po dvou letech vlastně pořád nic nevíme. Jo, život je holt plnej paradoxů. Nic na tom nezmění ani následující povídání Coreyho Taylora, které ale aspoň malinko přibližuje dění v kapele po nuceném exitu oblíbené tváře Slipknot:

"Samozřejmě to bylo složité. Žádná podobně důležitá rozhodnutí nebývají zprvu jednoduchá. Když jsme se rozešli s Joeym, bylo to z nutnosti. On se rozhodl jít směrem, který jsme my ostatní nemohli akceptovat. Víc vám k tomu říct nemůžu. Když jsme se ale rozhodli jít dál bez něj, šlo o jednu z nejtěžších věcí, jakou jsme kdy museli podstoupit. Přirovnal bych to k snaze pokračovat bez Paula. Když ale překonáte těch prvních pár krůčků, je to malinko jednodušší, čímž ale vůbec neříkám, že by se vám nějak ulevilo. S novými kluky v kapele tady máme něco jako verzi 2.0, vlastně jde o druhou kapitolu kariéry Slipknot. Je to teď jiné. Na jednu stranu zažíváme více legrace než kdykoliv předtím, na tu druhou pořád cítíme tu nahořklou pachuť věcí minulých. Šlo o dva kamarády, s nimiž jsme šli do boje, s nimiž jsme stáli bok po boku, s nimiž jsme vyhrávali bitvy. Potom o jednoho přijdete a s druhým se musíte rozejít. Teď vedle sebe máme dva úžasné parťáky, kteří ale nikdy nepochopí, jak neskutečně složité bylo celé tohle vybudovat."

Sekce, novinky, soutěže, foto, multimedia, affiliates: Corey(8)     |     Design, html, css, php & mysql, server, sponzor: Venom
[ jakékoli neoprávněné kopírování veškerých textů, zdrojových souborů a grafických prvků z tohoto serveru je přísně zakázáno ][CNW:Counter]