Uživatelské jméno    Heslo
Příště přihlásit automaticky | Zapomenuté heslo | Registrace
HOSTING

4416 Kč / 1800 KčMaggots-Lair FacebookMaggots-Lair TwitterMaggots-Lair Last.fmMaggots-Lair Youtube


Twitter Coreyho Taylora!
1/5: "Sólo koncerty na podporu mé nové knihy budou zahrnovat předčítání vybraných kapitol, akustickou show a diskuzi s fanoušky."


2. února přidáno:
 Nová anketa

9. července přidáno:
 Nová anketa

11. března přidáno:
 4 nové artworky

Celkem:
--- 3825 fotek
--- 144 textů písní
--- 139 tapet
--- 95 avatarů
--- 81 artworků
--- 65 významů písní
--- 32 audio preview
--- 24 čtenářských recenzí
--- 22 video souborů
--- 14 rozhovorů
--- 7 audio souborů

Nepřehlédněte:

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!
Metalshop.cz:

Nechoď na koncert jako vandrák!
Obrázek týdne

Přijměte pozvání do sekce Videa!Věděli jste, že:
Slipknot patří na Facebooku mezi 20 nejsledovanějších hudebních kapel vůbec? Až za nimi jsou jména jako KoRn či U2.


2015-07-09 20:26 Corey(8)
Každá mince má dvě strany. To jste určitě nevěděli, viďte? Tímto filozoficky nosným úvodem chci pouze naznačit, že Corey Taylor musel po svém virálně megaúspěšném výstupu na adresu Kanye Westa počítat s pořádnou bouří hoven, které se mu záhy taky dostalo. Výsledkem je fakt, že Corey nyní musí kvůli rozbouřené fanbase slavného rappera dokonce posilovat stavy své ochranky. Více už v exkluzivním minireportu prozradí náš čtenář Matúš Potočár, jenž navštívil včerejší Coreyho show v New Jersey:


"Včera som bol na Coreyho v Asbury Park v NJ (bolo to MEGA! jeden z najväščích zážitkov v mojom živote) a prvá vec, ktorú Corey začal rozoberať ako vošiel do sály bol Kanye West - zo začiatku si na neho ponadával aký je hlupák, ako može človek povedať take niečo o sebe a popritom doj*ebať text Bohemian Rhapsody, ale o tom ste už urcite počuli dosť. Potom asi tri krát spomenul, že je hlupák a je na seba strašne nasratý že si vôbec neuvedomil následky, lebo na druhý deň ho zbombardoval internet za to čo povedal Westovi. Jedna strana ho podporovala v jeho názore a druhá ho ide ukameňovat za to ako si mohol dovoliť uraziť "božského pána Westa" (k tomuto ešte dodal, citujem "na dnešný koncert som si pridal troch SBSkárov (sekuriťáci pozn. C(8)) aby som sa cítil bezpečnejšíe").

Dalšia zaujímavá vec bola, že vraj on sa k tej téme najprv ani sám nechcel veľmi vyjadrovať, ale moderator, ktorý mu dával otázky veľmi dobre vedel čo robí. Naschval mu nahodil štipľavé témy a doslova ho nútil sa k nim vyjadriť aby mala ich relácia/youtube channel čo najviac videní (čo sa im aj podarilo 2 milióny za dva dni nieje vôbec zlé) a tak isto mu nadhadzoval iné témy ako napr Taylor Swift a ďalšie iné komerčné sračky. No na nich už Corey neregaoval. Toľko z môjho mini blogu pre M-L, pozrite si aj moje videá z Asbury Parku na mojom Youtube."


Sekce, novinky, soutěže, foto, multimedia, affiliates: Corey(8)     |     Design, html, css, php & mysql, server, sponzor: Venom
[ jakékoli neoprávněné kopírování veškerých textů, zdrojových souborů a grafických prvků z tohoto serveru je přísně zakázáno ][CNW:Counter]