Uživatelské jméno    Heslo
Příště přihlásit automaticky | Zapomenuté heslo | Registrace
HOSTING

4416 Kč / 1800 KčMaggots-Lair FacebookMaggots-Lair TwitterMaggots-Lair Last.fmMaggots-Lair Youtube


Twitter Coreyho Taylora!
1/5: "Sólo koncerty na podporu mé nové knihy budou zahrnovat předčítání vybraných kapitol, akustickou show a diskuzi s fanoušky."


2. února přidáno:
 Nová anketa

9. července přidáno:
 Nová anketa

11. března přidáno:
 4 nové artworky

Celkem:
--- 3825 fotek
--- 144 textů písní
--- 139 tapet
--- 95 avatarů
--- 81 artworků
--- 65 významů písní
--- 32 audio preview
--- 24 čtenářských recenzí
--- 22 video souborů
--- 14 rozhovorů
--- 7 audio souborů

Nepřehlédněte:

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!
Metalshop.cz:

Nechoď na koncert jako vandrák!
Obrázek týdne

Přijměte pozvání do sekce Videa!Věděli jste, že:
Slipknot patří na Facebooku mezi 20 nejsledovanějších hudebních kapel vůbec? Až za nimi jsou jména jako KoRn či U2.


2015-05-21 20:42 Corey(8)
Role vrchního konceptualisty a vizionáře Slipknot s sebou nese řadu úskalí. Jedním z nich je i práce s poněkud netradičním druhem hořlavin, jež chtěla maskovaná devítka zapalovat během loňského Knotfestu. Ano, velbloudí hovna se triumfálně vracejí na scénu, aby mohl jejich problematiku Clown empiricky rozebrat v rozhovoru pro podcast Jameyho Jasty z Hatebreed:

"Vždy jsem chtěl, aby Slipknot měli svůj vlastní pach. Líbí se mi, jak voní kunda, líbí se mi, jak voní čerstvě posekaná tráva, líbí se mi, jak to venku voní po bouřce atd. atd. atd. Fascinuje mě představa, že půjdeš ven rybařit a najednou si řekneš 'To je zvláštní, cítím tady Slipknot'. (smích) Méně kapely, více kultury. Výhoda velbloudích hoven je hlavně v tom, že se dají jednoduše zapálit, mohou mít různé příměsi, vůně. Příměsi a vůně mě ale nezajímaly, takže jsme šli prostě k jádru věci, vzali čisté velbloudí hovna a řekli si, že je na Knotfestu zapálíme.

Tak to tedy plánujeme a najednou mi volají z prestižního časáku Rolling Stone, že se mnou chtějí mluvit o velbloudích hovnech. Snažil jsem se jim to inteligentně vysvětlit (smích), ale najednou z toho začali všichni vyšilovat, a to včetně policie, hygieny, PETY, dokonce i Live Nation. Je mi kurva jedno, že tohle uslyší, ale je to parta sraček. Vždyť šlo jenom o velbloudí hovna. Místo toho jsem tedy vzal několik kozlích hlav a nabodal je na kůly. Dokonce i rodiče některých členů kapely říkali, že pokud tam zapálíme hovna, nikdy už nepřijdou na náš koncert."

Sekce, novinky, soutěže, foto, multimedia, affiliates: Corey(8)     |     Design, html, css, php & mysql, server, sponzor: Venom
[ jakékoli neoprávněné kopírování veškerých textů, zdrojových souborů a grafických prvků z tohoto serveru je přísně zakázáno ][CNW:Counter]