Uživatelské jméno    Heslo
Příště přihlásit automaticky | Zapomenuté heslo | Registrace
HOSTING

4416 Kč / 1800 KčMaggots-Lair FacebookMaggots-Lair TwitterMaggots-Lair Last.fmMaggots-Lair Youtube


Twitter Coreyho Taylora!
1/5: "Sólo koncerty na podporu mé nové knihy budou zahrnovat předčítání vybraných kapitol, akustickou show a diskuzi s fanoušky."


2. února přidáno:
 Nová anketa

9. července přidáno:
 Nová anketa

11. března přidáno:
 4 nové artworky

Celkem:
--- 3825 fotek
--- 144 textů písní
--- 139 tapet
--- 95 avatarů
--- 81 artworků
--- 65 významů písní
--- 32 audio preview
--- 24 čtenářských recenzí
--- 22 video souborů
--- 14 rozhovorů
--- 7 audio souborů

Nepřehlédněte:

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!
Metalshop.cz:

Nechoď na koncert jako vandrák!
Obrázek týdne

Přijměte pozvání do sekce Videa!Věděli jste, že:
Slipknot patří na Facebooku mezi 20 nejsledovanějších hudebních kapel vůbec? Až za nimi jsou jména jako KoRn či U2.


2016-02-11 18:22 Corey(8)
Metal zoufale potřebuje nové headlinery a v posledních letech se o tom přesvědčuje akutněji než kdykoliv předtím. Právě Slipknot patří mezi poslední tvrdé kapely, které si dnes mohou dovolit na vlastní pěst objíždět arény či velet největším festivalům světa. Jenže... co pak? Corey Taylor se na toto téma rozpovídal pro deník The Guardian:

"Všechno to začíná u fanoušků. Tam to všechno začíná, takže pokud najdete kapelu, která vám sedí, může jednou headlinovat festivaly. To se stalo v případě KISS, stalo se to v případě Metallicy a stalo se to i v případě Iron Maiden. Není to o štěstí, potřebujete silnou fanouškovskou základnu.

Dnes vidím několik kapel, které mají solidně nakročeno. Bring Me the Horizon už pomalu klepou na dveře. Potenciál mají i Bullet For My Valentine a zapomínet nesmíme ani na Trivium. Problém je, že spousta kapel je velká v jedné zemi, zatímco v jiných se jim třeba tolik nedaří - naše kapela je vlastně jednou z mála, která může být headlinerem po celém světě, což vyžaduje zejména soudržnou fanouškovskou základnu."

Sekce, novinky, soutěže, foto, multimedia, affiliates: Corey(8)     |     Design, html, css, php & mysql, server, sponzor: Venom
[ jakékoli neoprávněné kopírování veškerých textů, zdrojových souborů a grafických prvků z tohoto serveru je přísně zakázáno ][CNW:Counter]