Uživatelské jméno    Heslo
Příště přihlásit automaticky | Zapomenuté heslo | Registrace
HOSTING

4416 Kč / 1800 KčMaggots-Lair FacebookMaggots-Lair TwitterMaggots-Lair Last.fmMaggots-Lair Youtube


Twitter Coreyho Taylora!
1/5: "Sólo koncerty na podporu mé nové knihy budou zahrnovat předčítání vybraných kapitol, akustickou show a diskuzi s fanoušky."


2. února přidáno:
 Nová anketa

9. července přidáno:
 Nová anketa

11. března přidáno:
 4 nové artworky

Celkem:
--- 3825 fotek
--- 144 textů písní
--- 139 tapet
--- 95 avatarů
--- 81 artworků
--- 65 významů písní
--- 32 audio preview
--- 24 čtenářských recenzí
--- 22 video souborů
--- 14 rozhovorů
--- 7 audio souborů

Nepřehlédněte:

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!
Metalshop.cz:

Nechoď na koncert jako vandrák!
Obrázek týdne

Přijměte pozvání do sekce Videa!Věděli jste, že:
Slipknot patří na Facebooku mezi 20 nejsledovanějších hudebních kapel vůbec? Až za nimi jsou jména jako KoRn či U2.


2015-04-11 17:36 Corey(8)
Je to vlastně jenom další ptákovina, která má za úkol udržet novinkový rytmus stránek v nelehkých dobách, kdy se Slipknot povalují doma a vysávají svá napěchovaná konta. Ale pojďme k věci.

Před pár dny jsem na Facebooku zveřejnil níže přiložený obrázek a s ním i prosté zadání: Napište mi do komentářů, kdo se na jednotlivých fotkách nachází a jaký mají tyto celebrity vztah k maskované devítce. Většina znala jednu nebo dvě tváře, pár lidí nevědělo ani hovno a takřka nikdo (slovy nula) mi nedal definitivní a úplnou odpověď.

Naštěstí je tady Maggots-Lair, jakožto skvělý tahák u zkoušky z dospělosti:


1. Marlon Brando - Pokud jste nepoznali ikonický snímek z filmu Kmotr a herce Marlona Branda, respektive netušíte, v jakém kontextu tento pán ve světě Slipknot figuruje, asi byste měli svou červí registračku okamžitě spláchnout do záchodu. Nebo minimálně začít pořádně naslouchat textům Slipknot - jméno Branda je totiž obsaženo ve slavné pasáži "You can't see California without Marlon Brando's eyes" songu "Eyeless". Pokud za touto větičkou dodnes hledáte nějaké vzletné poselství, jste mimo. Jde o slova jednoho bezdomovce, který je na ulici pokřikoval, když šli Slipknot podepisovat svůj první albový kontrakt.

2. Conan O'Brien - Tady je toho trochu víc, čímž se správná odpověď stává paradoxně jednodušší. Conan O'Brien je vůbec první známou televizní persónou, která dala Slipknot příležitost vystoupit v jeho late night show (bylo to v roce 2000). Slipknot poté zahráli u Conana ještě dvakrát, a to v roce 2001, kdy představili světu "The Heretic Anthem", a pak o čtyři roky později s "Before I Forget". A aby těch pojítek nebylo málo, zmínku zasluhuje také Max Weinberg (ano, je to otec Jaye), který je dlouholetým bubeníkem O'Brienova doprovodného souboru muzikantů.


Slipknot-Wait And Bleed (Conan O' Brien Show)

http://www.facebook.com/SlipknotTurkiye

Posted by Slipknot Türkiye on 21. leden 2010


3. Malcolm McDowell - Vy neznáze Mechanický pomeranč? Pravda, když hrál Malcolm McDowell postavu Alexe DeLargeho, nebylo mu ani třicet, a tak byla identifikace staříka v klipu "Snuff", který přihlíží transgenderovému přerodu Coreyho Taylora, pro některé možná trochu obtížnější. Když jsme mimochodem u těch herců ve videu "Snuff", menší roličku dostala také Ashley Laurence, tedy Kirsty z pekelné hororové série Hellraiser. Oba podle Shawna Crahana přistupovali k natáčení jako maximální profíci a velmi se zajímali o výsledný produkt.

4. The Game - Tohle už byla meta pro poněkud ostřílenější fanoušky devítky. Americký rapper The Game je docela drsnej gangsta, který musel ale v létě roku 2008 ohnout záda a poddat se nátlaku maskáčů z Iowy, když s nimi prohrál dostihy o 1. místo na prodejním žebříčku Billboard 200. Závod to byl však nesmírně těsný a oficiální stránky Billboardu v prvních chvílích dokonce informovaly o vítězství rappera, který měl prvenství uzmout o pouhých 13 hlasů (byl by to nejtěsnější rozdíl v historii Billboardu). Do hry se však vložilo vydavatelství Roadrunner Records a po několikahodinových přepočtech bylo zlato připsáno Slipknot, jež černošskou hvězdu předběhli o 1.134 jednotek.


Tak co? Dozvěděli jste se něco nového? Zvládli byste nyní červí maturitu? Dejte vědět, jestli máte o podobná informační okénka zájem i v budoucnu!

Sekce, novinky, soutěže, foto, multimedia, affiliates: Corey(8)     |     Design, html, css, php & mysql, server, sponzor: Venom
[ jakékoli neoprávněné kopírování veškerých textů, zdrojových souborů a grafických prvků z tohoto serveru je přísně zakázáno ][CNW:Counter]