Uživatelské jméno    Heslo
Příště přihlásit automaticky | Zapomenuté heslo | Registrace
HOSTING

2840 Kč / 1800 KčMaggots-Lair FacebookMaggots-Lair TwitterMaggots-Lair Last.fmMaggots-Lair Youtube


Twitter Coreyho Taylora!
1/5: "Sólo koncerty na podporu mé nové knihy budou zahrnovat předčítání vybraných kapitol, akustickou show a diskuzi s fanoušky."


2. února přidáno:
 Nová anketa

9. července přidáno:
 Nová anketa

11. března přidáno:
 4 nové artworky

Celkem:
--- 3825 fotek
--- 144 textů písní
--- 139 tapet
--- 95 avatarů
--- 81 artworků
--- 65 významů písní
--- 32 audio preview
--- 24 čtenářských recenzí
--- 22 video souborů
--- 14 rozhovorů
--- 7 audio souborů

Nepřehlédněte:

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!
Metalshop.cz:

Obrázek týdne

Přijměte pozvání do sekce Videa!Věděli jste, že:
Slipknot patří na Facebooku mezi 20 nejsledovanějších hudebních kapel vůbec? Až za nimi jsou jména jako KoRn či U2.


2015-10-05 20:14 Corey(8)
Slipknot přijedou v lednu do České republiky. To je fakt, nad nímž už nemusíte více spekulovat. Kdo jim ale bude dělat křoví? Kdo jim bude nosit zavazadla a zavazovat tkaničky? Že tohle přece předkapely nedělají? Hahahaha! Dělají, ale nikdy to nepřiznají!

Zde je plejáda kapel, které by Slipknot na jejich pražském dobrodružství mohly dělat otroky společnost:


Korn

Co si budeme povídat, tuto variantu by nadšeně přivítalo asi největší množství fanoušků. Turné Slipknot a Korn letos zaznamenalo obrovský úspěch, a jeho pokračování by tak dávalo určitě smysl. Šance, že by obě kapely po roce opět zopakovaly v podstatě totožné turné, je však velmi malá. Korn navíc brzy chtějí nahrávat novou desku.

ŠANCE DLE MAGGOTS-LAIR: 10 %Children of Bodom

Children of Bodom už v minulosti taktéž Slipknot doplňovali v roli předskokanů, dokonce to bylo na cestách po Evropě. Finská kapela před pár dny vydala své nové album a koncertně jej určitě bude chtít co možná nejvíce podpořit - obrovské haly a tisícovky přihlížejících na turné s maskovanou devítkou by k tomuto účelu mohly skvěle posloužit. Kapela zatím nepotvrdila své koncertní plány pro první kvartál příštího roku.

ŠANCE DLE MAGGOTS-LAIR: 40 %Trivium

Matt Heafy a jeho boys jsou ve světě Slipknot jako doma. Obě kapely už společně absolvovaly velké množství koncertů (třeba v Ostravě před šesti lety, viďte), vyměňují si komplimenty jako na běžícím pásu a hlavně sdílejí společného vydavatele, tedy Roadrunner Records. Právě label a jeho snaha mohutně promovat novou desku Trivium zde může sehrát rozhodující roli. Ani Trivium zatím nepotvrdili žádné koncertní plány pro začátek příštího roku. Fakt, že letos své koncertování končí na mexickém Knotfestu, však může leccos naznačit.

ŠANCE DLE MAGGOTS-LAIR: 80 %Motionless In White

Motionless In White letos zakusili pozici předskokana Slipknot vůbec poprvé a hned z toho bylo veleúspěšné Summer's Last Stand Tour. Přenést tento koncept na starý kontinent jistě dává smysl, a jelikož Lamb of God z pochopitelných důvodů Českou republiku nenavštíví minimálně dalších 200 let a Bullet For My Valentine jsou koncem ledna v Austrálii, zbývají právě benjamínci Motionless In White.

ŠANCE DLE MAGGOTS-LAIR: 60%Mastodon

Chystali jste se letos na Brutal Assault a měli chuť roztřískat hlavou klávesnici, když svou účast odřekli? Nejste sami. Tohle by byla každopádně náplast jako víno! Mastodon nemají pro leden a únor příštího roku žádné koncertní závazky a něco mi říká, že deska "Once More 'Round the Sun" by ještě jedno live kolečko napříč Evropou klidně snesla. Mastodon se Slipknot vystupují během jejich aktuálního minuturné v Jižní Americe.

ŠANCE DLE MAGGOTS-LAIR: 50%Ghost

Turné dvou nejžhavějších maskovaných kapel současnosti a pomyslné předání žezla do budoucna? Okej, okej, hlavně klid! Slipknot samozřejmě své žezlo nikomu předávat nebudou, neb jsou jedineční a nedotknutelní, společné turné s Ghost je nicméně pouhou otázkou času. Přijde už začátkem příštího roku? Jelikož Ghost kočují Evropou v těchto dnech, na tak rychlé opáčko to zatím moc nevypadá, cesty mrtvého papeže jsou však krajně nevyzpytatelné!

ŠANCE DLE MAGGOTS-LAIR: 30%Lokální support

Pokud bych měl hovořit z vlastních zkušeností, téhle variantě bych se nejraději vyhnul minimálně patnáctikilometrovým obloukem a zavřel se před ní do atomového krytu, ale... ale možné je úplně všechno. Nechápejte mě špatně, nesnažím se tady vozit po tuzemské metalové scéně a třeba takové Cocotte Minute bych si jako předskokana klidně nechal líbit, většinou ale kombinace velké zahraniční hvězdy s lokálním supportem dopadá naprosto tristním způsobem. Slipknot naštěstí podobné praktiky provozují jen velmi sporadicky.

ŠANCE DLE MAGGOTS-LAIR: 10%Někdo jiný

Pár mých tipů tady máte, teď se ukažte vy! Pište do diskuze, kdo by podle vás připadal v úvahu. Zkuste přitom brát v potaz, jestli daná kapela v lednu koncertuje a zdali existuje reálná šance, že by opravdu mohla předskakovat Slipknot (ne, Black Sabbath fakt ne!).

ŠANCE DLE MAGGOTS-LAIR: 80%Miniaplikace
2015-10-05 19:34 Corey(8)
Bizár... popisek ve výrobě

2015-10-03 23:37 Corey(8)
Dámy a pánové, píše se 3. října léta páně 2015 a já vám po šesti dlouhatánských letech můžu konečně oznámit to, na co jsme tak toužebně čekali:


SLIPKNOT ZAHRAJÍ V ČESKÉ REPUBLICE!


Devítičlenný soubor přijede 27. ledna 2016 do pražské O2 Areny, ceny vstupenek budou oscilovat v rozmezí 990 - 1350 KČ.


Oficiální prodej lístků v síti Ticketportal bude zahájen 9. října 2015 v 9:00 hodin. Členové klubu Live Nation se pak k lístkům dostanou ještě o 3 dny dříve (PŘEDPRODEJ NA LIVE NATION PRÁVĚ PROBÍHÁ! - stačí se zaregistrovat).

K dispozici budou od 9.10. VIP balíčky v cenách 3900, 4590 a 7590 Kč.

HOT TICKET balíček

prodej pouze se vstupenkou 1.kategorie

> vstupenka na nejlepší sezení do sektoru 102
> Exkluzivní Slipknot Tour dárek
> Slipknot pamětní laminát
> Registrace určena pouze pro držitele VIP balíčku
> Přítomnost koordinátora

EARLY ENTRY balíček

Prodej pouze se vstupenkou Stání u pódia

> Vstupenka na “Stání u pódia”
> Early Entry Pass: přednostní vstup do sektoru Stání u pódia
> Exkluzivní Slipknot Tour dárek
> Slipknot pamětní laminát
> Registrace určena pouze pro držitele VIP balíčku
> Přítomnost koordinátora

MEET & GREET balíček

Prodej pouze se vstupenkou Stání u pódia

> Vstupenka na “Stání u pódia”
> Exkluzivní Meet & Greet (setkání) se členy skupiny Slipknot
> Exkluzivní Slipknot Tour dárek
> Slipknot pamětní laminát
> Registrace určena pouze pro držitele VIP balíčku
> Přítomnost koordinátora


Bližší detaily, včetně předkapel a dalších informací, budou zveřejněny v následujících dnech.

Slipknot v Česku naposledy zahráli 10.6.2009, kdy v doprovodu DevilDriver a Trivium zválcovali ostravskou ČEZ Arénu.

Novinka bude průběžně aktualizována.

2015-10-02 20:53 Corey(8)
Pokud by vás snad zajímalo, dle jakého klíče vybírám členy Slipknot, kterým sepisuju narozeninová přáníčka, je to vcelku jednoduché - privilegovaní jsou ti, u nichž si datum narození pamatuju z hlavy, což je v podstatě jenom Corey Taylor a Jim Root (vím, za 11 let docela chabá bilance), takže se tímto zbytku osazenstva Slipknot veřejně omlouvám a zároveň připomínám, že pokud urychleně nezašlou obálku naštosovanou voňavými papírky na mou adresu, odmítám svoje znalosti jakkoliv dále prohlubovat. Emmm... co že jsem to chtěl?

Jasně, popřát Jimovi! Všemi oblíbený kytarista Slipknot dnes slaví své 44. narozeniny a já mu za sebe i celou červí posádku přeji další rok plný úspěchů a dobré muziky!

Všechno nejlepší, pane Roote!
2015-10-02 08:40 Corey(8)
"Kapela je jenom tak dobrá, jak dobrý je její bubeník", říká staré rumunské přísloví, které jsem si právě vymyslel. A proto jsou Slipknot tak skvělí. Protože si za bicí soupravu vždy uměli dosadit učiněné monstrum, které je svým agresivním stylem a živočišnou energií neúnavně sune kupředu. Níže přiložená studie hry Jaye Weinberga na festivalu Rock In Rio budiž zářným příkladem:

2015-10-01 09:29 Corey(8)
Slipknot prostřednictvím svého oficiálního vydřidušství fanklubu Outside The Nine potvrdili, že v pořadí čtvrtým videoklipem na podporu desky ".5: The Gray Chapter" bude opatřena skladba "XIX". Jde o volbu poměrně nečekanou, byť zcela logickou - "XIX" je zprvu skličující, v mnoha ohledech posléze inspirativní tryznou za padlého bratra a jako klipový odraz nejtěžších dob v historii kapely Slipknot zřejmě nemohli vybrat lépe. Video bude mít svou premiéru 5. října a zatím není známo, zdali v něm budou vystupovat i samotní členové.2015-09-28 18:09 Corey(8)
Rovnej kšilt na hlavě, to zas bude ve virtuálních alejích nablito. Trendy pouliční módou mohutně inspirované výrazové prvky fotografa Davida Spingla budou ortodoxní metly rozdýchávat jenom ztuha, právě proto je ale historicky čtvrtý fotoset s tuzemskými Slipknot kráskami jiný a jedinečný. Tentokrát čtenářům Maggots-Lair zapózovala blonďatá bohyně Zuzka, která se k focení pro Maggots-Lair dostala tou nejjednodušší možnou cestou - její fotky jste na M-L Facebooku lajkovali tak vehementně, až mi v podstatě nic jiného nezbývalo. Čestné vyznamenání dostane ten, kdo na těle Zuzky jako první odhalí všechna tetování související se Slipknot (levé myšítko na fotku pro zvětšení):
Miniaplikace


PŘEDCHOZÍ FOTOSETY:

VERONIKA ///// DEVIL ESU ///// DANILA
2015-09-27 21:38 Corey(8)
Pokud smutníte nad skutečností, že k nám Slipknot během turné na podporu páté desky pořád nezavítali, zkuste se vžít do kůže fanoušků v Des Moines, kteří své homeboys neviděli od roku 2009, a shodou okolností tedy čekají na koncert devítky stejně dlouho jako my, příznivci na opačné straně zeměkoule. Tuto bizarní situaci musel Corey Taylor před pár dny vysvětlovat v pořadu Great Day, kam přišel promovat svou novou knihu:

"Právě chystáme něco na příští rok. To asi pomalu bude končit náš tour cyklus k této desce, protože už budeme na cestách přes rok a půl. Chceme tady udělat něco velkolepého a dobře se u toho bavit. Vím, že se teď někde musí Bůh smát, protože si dovoluju říkat svoje plány takhle nahlas, ale už teď na tom pracujeme. Všechno je to o našem harmonogramu, často chceme hrát doma, ale pak zjistíme, že už nám management nasmlouval něco jiného. Děláš to fakt dobře, Brennane. (smích) To je náš manažer. (Cory Brennan pozn. C(8)) Můžeš mě dávat do kopie v každém mailu. (dívá se do kamery) Mluvím s ním, jako by tu byl, ale on ani nežije v tomhle městě. (smích)"

| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | > >>
Sekce, novinky, soutěže, foto, multimedia, affiliates: Corey(8)     |     Design, html, css, php & mysql, server, sponzor: Venom
[ jakékoli neoprávněné kopírování veškerých textů, zdrojových souborů a grafických prvků z tohoto serveru je přísně zakázáno ][CNW:Counter]