Uživatelské jméno    Heslo
Příště přihlásit automaticky | Zapomenuté heslo | Registrace
HOSTING

4416 Kč / 1800 KčMaggots-Lair FacebookMaggots-Lair TwitterMaggots-Lair Last.fmMaggots-Lair Youtube


Twitter Coreyho Taylora!
1/5: "Sólo koncerty na podporu mé nové knihy budou zahrnovat předčítání vybraných kapitol, akustickou show a diskuzi s fanoušky."


2. února přidáno:
 Nová anketa

9. července přidáno:
 Nová anketa

11. března přidáno:
 4 nové artworky

Celkem:
--- 3825 fotek
--- 144 textů písní
--- 139 tapet
--- 95 avatarů
--- 81 artworků
--- 65 významů písní
--- 32 audio preview
--- 24 čtenářských recenzí
--- 22 video souborů
--- 14 rozhovorů
--- 7 audio souborů

Nepřehlédněte:

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!

Nepřehlédněte aktuální zprávy na našem webu!
Metalshop.cz:

Nechoď na koncert jako vandrák!
Obrázek týdne

Přijměte pozvání do sekce Videa!Věděli jste, že:
Slipknot patří na Facebooku mezi 20 nejsledovanějších hudebních kapel vůbec? Až za nimi jsou jména jako KoRn či U2.


2016-08-08 15:55 Corey(8)
Nuže, některé příběhy a bulvární nadpisy se píší samy. Pekelník Glen Benton z death metalových Deicide nikdy nešel pro ostré slovo nebo kontroverzní skutek daleko, a když k tomu připočteme fakt, že mu teď na stará kolena nejspíš definitivně jeblo, vyjde vám z toho následující povídání, kterým se prezentoval v jednom z aktuálních rozhovorů:

"Slipknot vždycky říkali 'Jo, určitě vás vezmeme na turné. Určitě vás vezmeme na turné, kámo!'. Jo, vykuřte mi. To vám na to řeknu. Corey Taylor a zbytek těch buzíků mi může akorát vykouřit. 'Vezmeme s sebou Deicide na turné a blablabla', lezli nám tehdy do prdele. A já si říkám: Víte co?! Nakonec jste pro nás nic neudělali. Jednou jste o nás něco řekli na vašem koncertu. Super, díky. Ale co takhle společné turné? Co nám takhle zkusit maličko píchnout? Tyhle kapely většinou říkají 'Díky nim jsme začali jako mladí s metalem'. Tak víte co? Zkuste nám tu laskavost třeba vrátit! Stává se to často. Pak najednou začnou říkat něco jako 'Takovou konkurenci nepotřebujeme'. No, aspoň jim to dochází.

Tyhle velké kapely to mají dobře promyšlené a dokáží se vás hezky zbavit, protože vám za společné turné většinou nabídnou zkurvenou almužnu, takže vlastně ani není možnost, jak to udělat. Pak jste na tour, a protože nemáte prachy, musíte rušit koncerty, takže vypadáte jako parta debilů. 'Nabídli jsme vám turné. Můžete si nechat prachy z prodeje triček'. Jo, jasně. Musíme si vydělat aspoň tolik, abychom si mohli zaplatit dopravu. Nebo máme jezdit zkurvenou MHD?

Jinak ale oceňuju, že nás takové kapely citují jako své vzory. Je to fakt super."

2016-08-05 15:49 Corey(8)
Pokud vám není 12, nežijete v betonové kobce a vyznáte se v politice víc než běžný redaktor TV Hovna, nejspíš víte, že celoročním tématem číslo jedna v USA je listopadová volba nového šéfa planety (zalez, Vladimíre). Ať už vyhraje Hillary Clintonová nebo Donald Trump, jedno je už nyní takřka jisté - hodně lidí to pořádně nasere. A pokud jde o Coreyho Taylora, ten je nasranej už teď:

"Většina lidí z kapel, s nimiž se bavím, je samozřejmě na té progresivnější stránce. Přikláníme se spíš k liberálnímu proudu, protože je otevřenější. Ale mám i známé z jiných kapel, kteří podporují Trumpa, takže s nimi akorát na tohle téma nediskutuju.

Myslím, že styly jako heavy metal a hard rock byly vždy baštou svobody pro všechny vyvrhele, kterým se předhazovalo, že žijí mimo "běžnou" společnost. Takže se tam sešly děti všech etnicit, ale i děti, které vyrůstaly v chudobě, jako jsem byl třeba já. Metal za mě dokázal promluvit, protože mi trvalo velmi dlouho, než jsem si vůbec uvědomil, že mám nějaký vlastní hlas.

Trumpovo poselství je tak anti-Slipknot, až je to k pláči, protože zatímco my jsme se lidi vždy snažili stmelovat, on usiluje o jejich maximální rozdělení. Snaží se, aby lidi uvěřili, že mezi muslimy a terorismem je rovnítko, a tak získá celou jednu skupinu voličů pod svůj vliv. Jeho přístup k muslimům a hispáncům a absolutní ignorace hnutí Black Lives Matter dokazuje, že rozhodně není připravený lidi spojovat. Chce je roztrhat, aby je mohl ovládat."

2016-08-03 17:14 Corey(8)
Numetaloví veteráni z Korn vydají 21. října tohoto roku u labelu Roadrunner Records svou dvanáctou řadovku "The Serenity of Suffering", na níž se podílel, jakožto jediný oficiálně potvrzený host, i Corey Taylor, který zazpívá v písni "A Different World". Corey nyní v rozhovoru pro magazín Billboard odhalil, jak k celé spolupráci dvou veličin metalové scény vůbec došlo:

"Bylo to skvělé. Fakt jsem nečekal, že by mi vůbec zavolali. Věděl jsem, že na tom dělají s Nickem (Raskulinecz - producent desek "Come What(ever) May" a "Audio Secrecy" od Stone Sour pozn. korej), načež mi Nick volá a povídá něco ve stylu 'Kámo, zatím to zní fakt super... máme tady jede song, nad kterým teď uvažujeme a možná tě budeme potřebovat' a já na to 'Kdy mě budete potřebovat? Hned běžím do letadla!' A to jsem taky udělal - hned druhý den jsem nasedl do letadla a letěl za nimi. S ničím jsem se nesral a šli jsme po výsledku. Fakt super věc."

Corey měl zároveň možnost slyšet zbytek alba, o kterém prohlásil:

"Má to pořádný koule. Má to náboj prvních dvou desek Korn, které jsem naprosto zbožňoval. Těším se, až to lidi uslyší. Patří to rozhodně mezi to nejsilnější, co napsali za dlouhé roky. Lidi se z toho zblázní."

2016-08-01 19:51 Corey(8)
Nuže, jaké jsou novinky? Slipknot pokračují ve svém letním turné, vyprodávají haly i amfiteátry, headlinují festivaly, Marilyn Manson v roli předkapelníka zápolí s gravitací víc než Zeman u korunovačních klenotů, Corey má na krku pořád rolák a protřelý nemotora Sid Wilson si už asi po milionté v kariéře přivodil bebí, a tak zase jednou chodí o holi. Takžeee... vlastně žádné novinky nejsou. Čekujte kvalitní videa z aktuálních koncíků:2016-07-27 18:47 Corey(8)
Ať už společností rezonuje rasová nesnášenlivost, Donald Trump, Dan Panda ej kej ej kouzelník Žido jednadvatřičtyři nebo aktuální pokémánie, jedním si můžete být jistí: Pokud o tom ví něco málo Corey Taylor, dostane se vám mimořádně oduševnělé a artikulované odpovědi. Nebo tak nějak. Corey před pár dny v rozhovoru pro Aggressive Tendencies okomentoval gigantický úspěch mobilní pařby Pokémon Go takto:


"Tahle Pokémon Go věc... musíte pochopit, že jsem otec, takže je jasné, že moje děti mi s tím nedají pokoj. Můj syn je teď určitě někde venku se svými příbuznými a snaží se je lovit (Pokémony, ne příbuzné pozn. korej). Podle mě to bude jako s každým podobným kyber-trendem: Zhruba za měsíc se to dočká svého vrcholu a pak už to bude jenom postupně klesat. Jinak je to samozřejmě geniální koncept, ale ať už šlo o Words With Friends, Candy Crush nebo jakoukoliv jinou podobnou sračku, stejně jako to vyletělo strmě vzhůru, klesalo to pak i rychle dolů. Uvidíme, jak dlouho se na výsluní udrží tohle."


2016-07-26 17:07 Corey(8)
A to si představte, že na světě existují i tací ignoranti, kteří Iowu nepovažují ani za nejlepší album v diskografii Slipknot. Třeba já! Ale to je trochu jinej příběh. Druhá řadovka Slipknot je jinak obecně vnímána jako vrcholné vyjádření humusu a špíny, kterým se devítka chasníků z Iowy brodila během turbulentních časů po vydání debutu, kdy bankovní konta a ega hudebníků praskala ve švech a na scénu nastoupilo tolik návykových substancí, že by z toho hořce zaplakala nejedna nosní sliznice. Prostě peklo.

Tenhle všeobecný konsenzus nyní dostal konečně oficiální štempl, a Iowa tak navždy bude vnímána jako album, které změnilo metal. Největší světový tvrdě rockový plátek Metal Hammer totiž ve svém aktuálním vydání vyhlásil právě Iowu nejlepší metalovou deskou 21. století! Na hlasování se přitom nepodíleli jenom samotní fanoušci kapel, ale i redakce magazínu a desítky oslovených muzikantů napříč generacemi i metalovou komunitou. Prostě takové metalové sympozium, které se usneslo na tom, že Slipknot jsou oficiálně nejlepší. Konec. Tečka. Ahoj.

2016-07-18 18:47 Corey(8)
Je to sotva pár týdnů, kdy Corey Taylor vyděsil svou neplánovanou operací páteře značnou část fanouškovské obce Slipknot, a ačkoliv Coreyho stav nenabyl hrozivosti některých starších bolístek členů kapely (Mick s kudlou v zátylku by mohl povídat), symptomy vážnějších problémů si s sebou nosil dle aktuálního rozhovoru pro rádio 93X celé roky. Více o svých zdravotních patáliích už samotný Corey:

"Šel jsem prostě na dědkovskou preventivku. (smích) Je ti 40 a říkáš si 'Ok, mám všechny tyhle problémy, čím to asi je?'. Tak jsem teda šel, protože mám v LA skvělého doktora. Začínám mu vyjmenovávat všechny problémy, co mě trápily delší dobu. Celkově mě vyšetřil a všiml si, že je něco v nepořádku s mou páteří, takže mě pak poslal na kompletní kolečko testů a vyšetření a pak mi povídá 'Hmm, před časem jste si zlomil vaz.'.

O tom, že je se mnou něco špatně, jsem věděl roky. Pak se najednou stalo, že mi kompletně odešla síla v pravé polovině těla. Měl jsem tou dobou sílu osmdesátníka. Vlastně bych nejspíš v šarvátce s osmdesátníkem prohrál. Až tak špatné to bylo a stálo to za hovno.

Nevím, kdy přesně k tomu mohlo dojít, ale jediná věc, která mě napadla, se stala už v roce 99, kdy jsem spadl z pódia přímo na hlavu. Bylo to asi ze dvou metrů, ale tehdy mi bylo 25, takže jsem se jenom oklepal, řekl si, že všechny končetiny cítím, a šlo se dál. Jenže jsem si během toho rozdrtil dva obratle, které pak začaly vrůstat do míchy. Doktor proto nemohl uvěřit, že jsem vůbec schopný chodit. Říkal mi: 'Nechápu, jak jste tady mohl vůbec dojít.' Takže jsme se dostali z ničeho až k operaci doslova během setiny. A právě proto se jednalo o akutní případ. V nemocnici se pak divili 'Kdo je ten akutní?' a já na to 'Čau, tady jsem.'."

2016-07-13 17:16 Corey(8)
Tahle spolupráce naplní sny i spodní prádlo mnoha z nás. Corey Taylor sice s Korn poprvé stál na jednom pódiu už před deseti lety, a loni během společného turné dokonce i v doprovodu ostatních členů Slipknot, napsat a nahrát spolu zbrusu nový song, to je ale přece jenom maličko jiná liga. Kdysi fantasmagorická báchorka se ale v roce 2016, kdy je v rocku možné snad úplně cokoliv, stane skutečností. Corey Taylor je tak oficiálně na seznamu hostí 12. studiové nahrávky amerických nu metalových legend, která by měla vyjít koncem tohoto roku! Spolupráci okomentoval kytarista James 'Munky' Shaffer:


"Corey zpívá na jedné z našich nových písní a něco mi říká, že mezi fanoušky půjde o hit, protože se fakt odvázal. Pokud se bavíme o tvrdosti, přičemž máme stupnici od 0 do 10, kde je desítka náš debut z roku 1994, tohle je hodně silná devítka."


| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | > >>
Sekce, novinky, soutěže, foto, multimedia, affiliates: Corey(8)     |     Design, html, css, php & mysql, server, sponzor: Venom
[ jakékoli neoprávněné kopírování veškerých textů, zdrojových souborů a grafických prvků z tohoto serveru je přísně zakázáno ][CNW:Counter]